Puzzle kompetencji – Programowanie funkcyjne i optymalizacja stron www (SEO)

 • Program szkolenia

  Programowanie funkcyjne - LINQ - programowanie funkcyjne w .net

  Opis:

  Podczas szkolenia zostaną przedstawione nie tylko podstawowe informacje o LINQ takie jak: składnia zapytania, typowe zastosowania czy błędy popełniane podczas korzystania z LINQ. Przedstawiona zostanie zasada działa LINQ tzn. pokazane zostaną poszczególne elementy języka C# z których zapytanie składa się „pod spodem". Wiedza ta pozwoli programiście rozszerzać LINQ o nowe możliwości.

  LINQ to nie tylko SQL w kodzie C#, to szersza koncepcja wywodząca się z programowania funkcyjnego. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czym jest programowanie funkcyjne i jakie techniki programistyczne mogą stosować w C#. Na koniec przedstawione zostaną najnowsze elementy języka C#, które sprawią że język obiektowy C# stanie się w jeszcze większym stopniu językiem funkcyjnym.

  Optymalizacja stron www (SEO) 

  Jak zaprzyjaźnić się z Google? Poznaj czynniki wpływające na pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

  Opis:
  Czy wiesz jakie czynniki wpływają na pozycjonowanie Twojej strony internetowej? Co powinieneś zrobić, aby pojawić się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych?

  Każdego dnia w wyszukiwarkach internetowych wpisywanych jest kilka miliardów zapytań. To od poprawnej optymalizacji SEO i znajomości najważniejszych czynników rankingowych zależy jak wysoko pojawi się dana strona w wynikach (tzw. SERP’ach). To właśnie te najważniejsze czynniki zostaną Ci wyjaśnione na naszym szkoleniu.

  Ponadto dowiesz się w jaki sposób wybrać odpowiednie frazy kluczowe i co to jest tzw. Long Tail. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, zapoznaj się z naszym kompleksowym szkoleniem SEO.

  Program:

  1. Dlaczego SEO jest tak ważne?
  2. Analiza i wybór odpowiednich słów kluczowych
  3. Sztuczki SEO - szybkie i efektywne działania w SEO (jakie są i czy w ogóle istnieją)?
  4. Wybrane czynniki wpływające na pozycjonowanie

  • content,
  • Meta dane,
  • struktura HTML,
  • SEO dla grafik,
  • URL.

  5. Long tail
  6. Nieodpowiednie praktyki w SEO
  7. Podstawy linkbuildingu

  • Czas trwania

   9.00-16.00 ( 2 części z przerwą na lunch )

  Poinformuj mnie o innym terminie tego szkolenia

  Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
  Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

  Najbliższe szkolenia

  Szkolenie aktualnie niedostępne

  Zapytaj o termin

  Podobne szkolenia

  Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących udoskonalić i zracjonalizować swój proces rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w miejscu pracy.

  Profesjonalna obsługa klienta

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób obsługujących klientów (zarówno przez telefon, mailowo, czy bezpośrednio), które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne oraz zmierzać do jak największego profesjonalizmu w obsłudze.

  Techniki skutecznej sprzedaży

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się sprzedażą, pracujących i komunikujących się z klientami wewnętrznymi i zewnętrznym.

  Techniki negocjacji handlowych

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób przygotowujących i prowadzących negocjacje z klientami i kontrahentami, pragnących podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

  Komunikacja interpersonalna

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie efektywnego porozumiewania się ze swoimi podwładnymi.

  Efektywne kierowanie pracownikami

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania zespołem.

  Obrona przed manipulacjami

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób obcujących z współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i klientami w sytuacjach związanych z perswazją i wywieraniem wpływu. Jest pomocne dla osób szukających skutecznych sposobów obrony przed osobami, które próbują nimi manipulować.

  Mowa ciała, komunikacja niewerbalna i autoprezentacja

  Kurs mowy ciała przeznaczony jest dla osób pragnących poprawić swoje relacje interpersonalne poprzez poznanie najważniejszych aspektów komunikacji niewerbalnej, nauczenie się ich świadomego wykorzystywania i odczytywania.

  Design Thinking - szkolenie (tworzenie innowacji odpowiadających na rzeczywiste potrzeby)

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób definiujących rozwiązania biznesowe i/lub rozwijających istniejące produkty, dla właścicieli produktu, menedżerów produktu.

  Design Thinking - warsztat (tworzenie innowacji odpowiadających na rzeczywiste potrzeby)

  Celem warsztatu jest przeanalizowanie konkretnego produktu, nad którym uczestnicy pracują na co dzień oraz wygenerowanie innowacyjnych pomysłów na jego dalszy rozwój w kierunku zaspokajania rzeczywistych potrzeb użytkowników/klientów. Warsztat dedykowany jest interdyscyplinarnym zespołom stworzonym z osób, które pracują nad rozwojem konkretnego produktu. Przed warsztatem uczestnicy proszeni są o przeprowadzenie wywiadów z użytkownikami/klientami, których wyniki będę analizowane podczas zajęć. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować z wykorzystaniem metody Design Thinking i doświadczą jej zastosowania w praktyce. Uczestnicy dowiedzą się jak wyłuskać obiecujące pomysły i je zweryfikować dzięki prototypowaniu. Wynikiem warsztatu będzie rozwiązanie, które uczestnicy będą mogli rozwijać we własnym zakresie podczas dalszej pracy.

  Efektywna praca – LEAN i inne metodyki usprawniające szarą codzienność

  Jeśli chcesz mieć więcej czasu w pracy lub życiu, to szkolenie jest dla Ciebie. Jeżeli masz trudności z dostarczaniem produktów lub zadań na czas lub w określonym budżecie, to szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie.

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

  Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33