Puzzle kompetencji – Programowanie funkcyjne i optymalizacja stron www (SEO)

 • Program szkolenia

  Programowanie funkcyjne - LINQ - programowanie funkcyjne w .net

  Opis:

  Podczas szkolenia zostaną przedstawione nie tylko podstawowe informacje o LINQ takie jak: składnia zapytania, typowe zastosowania czy błędy popełniane podczas korzystania z LINQ. Przedstawiona zostanie zasada działa LINQ tzn. pokazane zostaną poszczególne elementy języka C# z których zapytanie składa się „pod spodem". Wiedza ta pozwoli programiście rozszerzać LINQ o nowe możliwości.

  LINQ to nie tylko SQL w kodzie C#, to szersza koncepcja wywodząca się z programowania funkcyjnego. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czym jest programowanie funkcyjne i jakie techniki programistyczne mogą stosować w C#. Na koniec przedstawione zostaną najnowsze elementy języka C#, które sprawią że język obiektowy C# stanie się w jeszcze większym stopniu językiem funkcyjnym.

  Optymalizacja stron www (SEO) 

  Jak zaprzyjaźnić się z Google? Poznaj czynniki wpływające na pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

  Opis:
  Czy wiesz jakie czynniki wpływają na pozycjonowanie Twojej strony internetowej? Co powinieneś zrobić, aby pojawić się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych?

  Każdego dnia w wyszukiwarkach internetowych wpisywanych jest kilka miliardów zapytań. To od poprawnej optymalizacji SEO i znajomości najważniejszych czynników rankingowych zależy jak wysoko pojawi się dana strona w wynikach (tzw. SERP’ach). To właśnie te najważniejsze czynniki zostaną Ci wyjaśnione na naszym szkoleniu.

  Ponadto dowiesz się w jaki sposób wybrać odpowiednie frazy kluczowe i co to jest tzw. Long Tail. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, zapoznaj się z naszym kompleksowym szkoleniem SEO.

  Program:

  1. Dlaczego SEO jest tak ważne?
  2. Analiza i wybór odpowiednich słów kluczowych
  3. Sztuczki SEO - szybkie i efektywne działania w SEO (jakie są i czy w ogóle istnieją)?
  4. Wybrane czynniki wpływające na pozycjonowanie

  • content,
  • Meta dane,
  • struktura HTML,
  • SEO dla grafik,
  • URL.

  5. Long tail
  6. Nieodpowiednie praktyki w SEO
  7. Podstawy linkbuildingu

  • Czas trwania

   9.00-16.00 ( 2 części z przerwą na lunch )

  Poinformuj mnie o innym terminie tego szkolenia

  Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
  Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

  Najbliższe szkolenia

  Szkolenie aktualnie niedostępne

  Zapytaj o termin

  Podobne szkolenia

  Puzzle kompetencji - współpraca w grupie

  BEZPŁATNE 1 cześć: Umiejętności miękkie - Gra rozwijająca umiejętności współpracy grupowej. Dołącz do grona tych, którzy umieją najlepiej: • rozwiązywać konflikty • budować relacje w zespole i z Klientem • sprawnie się komunikować • są asertywni • pewni siebie. 2 część: Warsztaty komputerowe - metoda tworzenia pulpitu menedżerskiego – narzędzia pozwalającego na szybką prezentację liczbowych danych kluczowych w procesie podejmowania decyzji.

  Profesjonalna obsługa klienta

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób obsługujących klientów (zarówno przez telefon, mailowo, czy bezpośrednio), które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne oraz zmierzać do jak największego profesjonalizmu w obsłudze.

  Techniki negocjacji handlowych

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób przygotowujących i prowadzących negocjacje z klientami i kontrahentami, pragnących podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

  Komunikacja interpersonalna

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie efektywnego porozumiewania się ze swoimi podwładnymi.

  Efektywne kierowanie pracownikami

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania zespołem.

  Motywowanie pracowników

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie motywowania ludzi do lepszej pracy.

  Uczenie i rozwijanie pracowników

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie uczenia i wspierania rozwoju swoich podwładnych.

  Zarządzanie zmianą

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących lepiej radzić sobie w sytuacji zmiany oraz pomagać innym w przejściu procesu zmiany.

  Zarządzanie konfliktem w zespole

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób kierujących zespołem pracowników, pragnących podnieść swoje kompetencje w zakresie przeciwdziałania rozwojowi konfliktów w zespole oraz konstruktywnego rozwiązywania zaistniałych już sytuacji konfliktowych między pracownikami.

  Ocena pracowników. Prowadzenie rozmów oceniających.

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób zarządzających zespołami pracowniczymi, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie oceniania swoich pracowników w ramach formalnego systemu ocen okresowych oraz bieżącej praktyki menedżerskiej.

  Zarządzanie czasem

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących efektywniej planować i organizować sobie czas w pracy.

  Obrona przed manipulacjami

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób obcujących z współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i klientami w sytuacjach związanych z perswazją i wywieraniem wpływu. Jest pomocne dla osób szukających skutecznych sposobów obrony przed osobami, które próbują nimi manipulować.

  Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących udoskonalić i zracjonalizować swój proces rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w miejscu pracy.

  Trening asertywności

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących skutecznie realizować swoje społeczne uprawnienia, budując równocześnie dobre relacje ze swoimi współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi i kontrahentami i klientami.

  Trening antystresowy

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących skutecznie zapobiegać wystąpieniu dystresu oraz radzić sobie z negatywnymi konsekwencjami stresu.

  Design Thinking - szkolenie (tworzenie innowacji odpowiadających na rzeczywiste potrzeby)

  Szkolenie przeznaczone jest dla osób definiujących rozwiązania biznesowe i/lub rozwijających istniejące produkty, dla właścicieli produktu, menedżerów produktu.

  Design Thinking - warsztat (tworzenie innowacji odpowiadających na rzeczywiste potrzeby)

  Celem warsztatu jest przeanalizowanie konkretnego produktu, nad którym uczestnicy pracują na co dzień oraz wygenerowanie innowacyjnych pomysłów na jego dalszy rozwój w kierunku zaspokajania rzeczywistych potrzeb użytkowników/klientów. Warsztat dedykowany jest interdyscyplinarnym zespołom stworzonym z osób, które pracują nad rozwojem konkretnego produktu. Przed warsztatem uczestnicy proszeni są o przeprowadzenie wywiadów z użytkownikami/klientami, których wyniki będę analizowane podczas zajęć. Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować z wykorzystaniem metody Design Thinking i doświadczą jej zastosowania w praktyce. Uczestnicy dowiedzą się jak wyłuskać obiecujące pomysły i je zweryfikować dzięki prototypowaniu. Wynikiem warsztatu będzie rozwiązanie, które uczestnicy będą mogli rozwijać we własnym zakresie podczas dalszej pracy.

  Efektywna praca – LEAN i inne metodyki usprawniające szarą codzienność

  Jeśli chcesz mieć więcej czasu w pracy lub życiu, to szkolenie jest dla Ciebie. Jeżeli masz trudności z dostarczaniem produktów lub zadań na czas lub w określonym budżecie, to szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie.

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

  Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33