MS Word

Microsoft Word 2013 – kurs podstawowy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które wykorzystują edytor tekstu Word jako podstawowe narzędzie do tworzenia dokumentów, oraz dla tych z Państwa, którzy dopiero rozpoczynają pracę z edytorem.

Microsoft Word 2013 - zastosowanie w firmie (poziom średnio zaawansowany)

Szkolenie przeznaczone jest dla osóbpracujących na co dzień w programie Microsoft Word i chcących usprawnić i zautomatyzować sobie pracę z edytorem. Kurs kierowany jest również do osób zamierzających poszerzyć swoją wiedze o bardziej zaawansowane możliwości programu Microsoft Word.

Microsoft Word 2013 – kurs zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osóbzajmujących się tworzeniem nowych wzorców dokumentów pism oraz pracą z dużymi dokumentami. Kurs kierowany jest również do osób zamierzających poszerzyć swoją wiedze o zaawansowanych możliwościach programu MS Word, oraz dla tych z Państwa, którzy w pracy często korzystają z edytora tekstu i chcieli by usprawnić i zautomatyzować swoją pracę.

Microsoft Word 2010 – kurs podstawowy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które wykorzystują edytor tekstu Word jako podstawowe narzędzie do tworzenia dokumentów, oraz dla tych z Państwa, którzy dopiero rozpoczynają pracę z edytorem.

Microsoft Word 2010 - zastosowanie w firmie ( poziom średnio zaawansowany)

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących na co dzień w programie Microsoft Word i chcących usprawnić i zautomatyzować sobie pracę z edytorem. Kurs kierowany jest również do osób zamierzających poszerzyć swoją wiedze o bardziej zaawansowane możliwości programu Microsoft Word.

Microsoft Word 2010 – kurs zaawansowany

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się tworzeniem nowych wzorców dokumentów pism oraz pracą z dużymi dokumentami. Kurs kierowany jest również do osób zamierzających poszerzyć swoją wiedze o zaawansowanych możliwościach programu MS Word, oraz dla tych z Państwa, którzy w pracy często korzystają z edytora tekstu i chcieli by usprawnić i zautomatyzować swoją pracę.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33