E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry – Ewidencja i rozliczanie pracowników

Szkolenie ma na celu zapoznanie Uczestnika z możliwościami systemu Comarch ERP Optima Płace i Kadry, aby sprawnie rozpocząć z nim pracę. Osobom już mającym z nim styczność usystematyzować nabytą do tej pory wiedzę praktyczną. Założeniem kursu jest zapoznanie Uczestnika z podstawowymi operacjami w systemie Comarch ERP Optima Płace i Kadry, umożliwiającymi sprawną ewidencję i rozliczanie pracowników oraz współpracę z ZUS i US.

Kup w COMARCH SKLEP >


E-Comarch ERP Optima Prowadzenie sprzedaży w programie wraz z elementami księgowości oraz zagadnień płacowych

Szkolenie ma na celu zapoznanie Uczestnika z podstawowymi możliwościami Comarch ERP Optima. Zagadnienia kursu w głównej mierze dotyczą modułu Comarch ERP Optima Handel. Szkolenie nie obejmuje procesu instalacji Comarch ERP Optima, koncentruje się na aspektach konfiguracji i wykonywania podstawowych operacji. Jest polecane Osobom rozpoczynającym pracę z systemem, jak również dla osób mających z nim od niedawna styczność. Użytkownik może równocześnie wykonywać pokazywane czynności na swojej instalacji Comarch ERP Optima, ucząc się w praktyce obsługi systemu.

Kup w COMARCH SKLEP >


E-Comarch ERP Optima Księga Handlowa – Podstawy pracy z modułem

Szkolenie daje możliwość poznania Księgi Handlowej, Kasy/Bank, Kasy/Bank Plus i Środków Trwałych w Comarch ERP Optima. Adresujemy je do osób rozpoczynających pracę z systemem, jak i mających już styczność, aby usystematyzować wiedzę praktyczną. Obszerny materiał prezentujemy za pomocą teoretycznych wyjaśnień funkcjonalności systemu, licznych filmów instruktażowych, zrzutom ekranu i praktycznym przykładom. 

Kup w COMARCH SKLEP >


E-Learning Comarch ERP

  Dysponujemy coraz bogatszą tematycznie ofertą materiałów e-learningowych z zakresu Comarch ERP. E-szkolenia – nazywane dostępem do Platformy E-Learningowej - dają możliwość pracy w dowolnym czasie, w swoim własnym tempie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Obszerne materiały prezentowane są za pomocą teoretycznych wyjaśnień funkcjonalności danego systemu Comarch ERP i wzbogacane są filmami instruktażowymi, zrzutami ekranów oraz praktycznymi przykładami. Po realizacji materiału i zaliczeniu testu sprawdzającego, Uczestnik ma możliwość pobrania imiennego Certyfikatu ukończenia szkolenia jako PDF.

  Zakup jest możliwy poprzez dwa kanały ofertowe:


  Każdy Klient, który zamówi i zakupi taką usługę, otrzymuje w osobnej wiadomości mailowej (w ciągu 48h) dane dostępowe do Platformy E-LEARNINGOWEJ na okres 12 miesięcy. Teraz Państwo decydują jak szybko uzyskać dostęp do oczekiwanego tematu.


  E-Comarch ERP Optima – Prowadzenie sprzedaży w systemie wraz z elementami księgowości i zagadnień płacowo-kadrowych 

  E-Comarch ERP Optima – Zarządzanie relacjami z Klientami w module CRM Nowość!

  E-Comarch ERP Optima Księga Podatkowa – Podstawy pracy z modułem

  E-Comarch ERP Optima Księga Handlowa – Podstawy pracy z modułem

  E-Comarch ERP Optima Księga Handlowa – Zastosowanie zaawansowanych schematów księgowych 

  E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry – Ewidencja i rozliczanie pracowników 

  E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry – Współpraca z programem Płatnik, SODiR i e-Deklaracje

  E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry Plus – Konfiguracja systemu i analiza wybranych składników wynagrodzenia

  E-Międzynarodowy obrót gospodarczy przy wykorzystaniu Comarch ERP Optima

  ZAPRASZAMY

  SPRAWDŹ DOSTĘPNE TEMATY

  LUB WYSZUKAJ W WYSZUKIWARCE

    Najbliższe szkolenia

    Zmień układ
    Strona 1 z 3

    Skontaktuj się z naszym konsultantem

    Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

    Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

    31-864 Kraków

    ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33