Instrukcja logowania po zmianach

Klienci posiadający już konto do logowania w CS.

Na istniejący już w naszej bazie adres e-mail został wysłany do Państwa dnia 26 maja link aktywacyjny. Po jego kliknięciu należy wprowadzić indywidualne hasło, które będzie przypisane do tego adresu e-mail.

Gotowe! Od teraz można wygodnie logować się do wszystkich usług szkoleniowych w Comarch Cloud podając jedynie adres e-mail oraz hasło.

Nowi Klienci nie posiadający konta do logowania w CS ( w tym Klienci, do których link aktywacyjny nie dotarł).

Prosimy o założenie konta podając wymagane dane w formularzu rejestracyjnym.

Należy podać indywidualny adres e-mail, który będzie używany podczas logowania do systemów Comarch.

Ważne: Należy podać własny e-mail, gdyż podczas tej procedury każdemu Użytkownikowi tworzone jest indywidualne konto przypisane do imienia i nazwiska.

Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu należy wprowadzić indywidualne hasło, które będzie przypisane do tego adresu e-mail.

Ujednolicony i uproszczony sposób logowania, wykorzystujący adres e-mail oraz hasło, pozwala na sprawne zarządzanie wieloma usługami oferowanymi przez Comarch. Dzięki Comarch Cloud Użytkownik może szybko uzyskać dostęp do wszystkich swoich usług - bez konieczności przelogowywania.

 

 W razie problemów napisz na adres: szkolenia@comarch.pl 

 

Sugestia: W przypadku braku wiadomości prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM lub śmieci. Odnotowaliśmy w wysyłce informacyjnej odbicia z niektórych Państwa adresów. 

 

 Pozdrawiamy

Zespół Szkoleń

 

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33