Zapraszamy na konferencję

Już 21 marca 2019, po raz czwarty, zapraszamy na Comarch Competence Day w formule open space!

Odpowiedzi na nurtujące pytania, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, przecieranie nowych szlaków, dzielenie się doświadczeniem, nowości technologiczne, doświadczeni moderatorzy, brak schematów i ograniczeń, świetna kawa i wreszcie WYJĄTKOWI UCZESTNICY! Nie może Cię zabraknąć! 

Zgłoś swój temat sesji 

Zarejestruj udział  

Dlaczego warto? 

Formuła open space

Całą formułą rządzi jedno prawo. Sam wybierasz sesje, która Cię interesuje. Jeśli w trakcie sesji zauważysz, że niczego nowego się nie uczysz lub nie uczestniczysz w dyskusji, powinieneś ruszyć dalej i opuścić spotkanie szukając nowych inspiracji na innych równoległych sesjach.

Wymiana wiedzy

Poza ofertą sesji tematycznych, które znajdują się w agendzie, każdy uczestnik może zgłosić swój temat i podzielić się wiedzą.

Nowości z zakresu biznesu i informatyki

Gwarantujemy nowości związane z MS Office, analityką biznesową, zarządzaniem projektami, itp

Ciekawe sesje w miłej atmosferze

Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy oraz pakiet przydatnych informacji dotyczący pracy biurowej i otoczenia biznesowego. Poza tym towarzyszyć nam będzie aromatyczna kawa i miła atmosfera networkingu.

Sesje tematyczne - do wyboru

Kraków, 21 marca 2019

09:00 – 09:30

Powitanie, budynek SSE7, Comarch

09:30 – 09:45

Prezentacja sesji i trenerów

09:45 – 10:45

1. Analiza zagrożeń w kontekście zabezpieczenia danych.

2. Rodo w analizie danych, zgodność pozyskiwania dużych danych z Rodo.

3. Linkedin - kanał komunikacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami etc.

10:45 – 11:45

1. Dark data – składowanie i wykorzystanie.

2. Wizualizacja danych – wykorzystanie map.

3. Analiza danych internetowych. 

11:45 – 12:45

1. Metody czyszczenia danych do analizy.

2. Wielowymiarowa analiza odchyleń w stosunku do budżetów/ planów.

3. Zaawansowana wizualizacja danych.

4. Budowanie przewagi biznesowej z DevOps.

12:45 – 13:30

Przerwa energetyczna

13:30 – 14:30

1. Najszybsze narzędzia analityczne – jak czas przekłada się na pieniądz.

2. Przykłady integracji narzędzi analizy danych - Azure Data Factory.

3. Zarządzanie zespołami analityków.  

14:30 – 15:00

Zakończenie

Prelegenci

Grzegorz Stolecki

Grzegorz jest ekspertem w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Pracował jako architekt, developer i trener. Zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi służącymi do planowania finansowego oraz budżetowania.

Łukasz Ciesielski

Łukasz jest związany z branżą szkoleniową od przeszło 12 lat. Od 2010 roku pracuje w charakterze trenera. Specjalizuje się w analizie i prezentacji danych. Posiada doświadczenie w marketingu i grafice komputerowej.

Dawid Bachorczyk

Trener, szkoleniowiec z zakresu IT. Dawid pokazuje jak narzędzia biurowe mogą zostać pokochane wraz ze wzrastającą ich znajomością. Wulkan energii, pełen pasji i wiary w ludzi. Pasjonat rozwoju osobistego, marketingu oraz nowości technologicznych. Propagator Dynamiki Bogactwa sam będąc profilem Creatora.

Dariusz Skórniewski

Od górnika do programisty :) Darek zaczynał swoją karierę zawodową jako górnik. Obecnie jest gorącym zwolennikiem samoedukacji i na swoim przykładzie pokazuje, że nie ma rzeczy, których nie można się nauczyć. Ojciec, trener, freelancer, współautor książki „Excel – 20 nowych punktów widzenia”

Katarzyna Sitarz

Trenerka Centrum Szkoleniowego Comarch z zakresu MS Office i zarządzania projektami. Kasia charakteryzuje się donośnym śmiechem i naturalnością. Kocha swojego syna, tabele przestawne oraz moc myślenia.

Przemysław Włodkowski

Absolwent WWSI, absolwent ICAN Institiute. Doświadczenie menadżerskie (rekrutacje, budowa zespołów, rozwój osobisty). Trener Scrum, Professional Scrum Master, Coach Certyfikowany Scrum Master (PSM1), trener Scrum, Agile Coach, Certyfikowany Coach Kryzysowy Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Prowadzi szkolenia z obszaru metod zarządzania.

Bartosz Drozd

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Telekomunikacja. Specjalista w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji, audytor bezpieczeństwa systemów, pentester aplikacji. Od 15 lat zajmuje się bezpieczeństwem informacji w firmie Comarch. Pasjonat zagadnień związanych z bezpieczeństwem.

Adam Bartosiewicz

Kim jestem? Od kilku lat zajmuję się szkoleniami jako MCT – Microsoft Certified Trainer. Mój ulubiony produkt to SharePoint i chmura Office 365. Przede wszystkim sam jej używam w codziennej pracy .

Małgorzata Drozdowska

Jarosław Kowalik

Tomasz Libera

Poprzednie edycje

Konferencje Comarch Competence Day w formule open space realizujemy już po raz czwarty.
Poprzednie edycje zgromadziły wielu uczestników, formuła okazała się idealną okazją do wymiany wiedzy i networkingu. Każdy uczestnik swobodnie poruszając się po wybranych tematach mógł znaleźć coś dla siebie. 

Open Space to metoda organizacji konferencji, w której uczestnicy mogą również sami proponować tematy i angażować się w najbardziej interesujące ich grupy robocze, które wybierają/ zmieniają sami w trakcie konferencji.

Daje to przestrzeń do powstania wielu ciekawych pomysłów i zawiązania interesujących znajomości.

 


Zarejestruj się na konferencję

Rejestracja

Koszt: 59 PLN (rabat 10% przy zgłoszeniu 3 osób z jednej firmy)

Kontakt: mail.szkolenia@comarch.pl; tel. +48 694 464 850