PRELEGENCI I TEMATYKA

Ramowy plan konferencji

9.00 - 9.30 

Rejestracja

9.30 - 10.00 

Wprowadzenie i prezentacja sesji

10.00 - 14.15 

Sesje tematyczne

12.00 - 12.30 

Przerwa energetyczna

14.15 - 15.00 

Zakończenie, losowanie nagród

ANNA RADWAN

Certyfikowany ScrumMaster i Project Manager. Od kilkunastu lat uczestniczy w projektach informatycznych związanych z dostarczaniem oprogramowania. Pracowała jako wdrożeniowiec, analityk, kierownik projektu, scrum master, agile coach oraz team leader. Pasjonatka i propagatorka metod zwinnych. Z branżą szkoleniową związana od ponad 10 lat - prowadzi szkolenia z Oracle, Scrum i z zarzadzania projektami.

ŁUKASZ CIESIELSKI

Z branżą szkoleniową związany od przeszło 10 lat. Od 2010 roku pracuje w charakterze trenera. Specjalizuje się w analizie i prezentacji danych. Posiada doświadczenie w marketingu i grafice komputerowej.


 

GRZEGORZ STOLECKI

Ekspert w dziedzinie analityki biznesowej z 20-letnim doświadczeniem. Pracował jako architekt, developer i trener. Obecnie zajmuje się projektowaniem specjalistycznych rozwiązań analityczno-raportowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Pracuje również nad aplikacjami controllingowymi służącymi do planowania finansowego oraz budżetowania. Prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym Comarch. Jest jednym z liderów Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Aktywny prelegent i uczestnik spotkań oraz konferencji.


 

WOJCIECH KOWAL

Jest Specjalistą i Koordynatorem ds. Marketingu Internetowego. Zajmuje się głównie pozycjonowaniem stron internetowych oraz analityką. Uważa, że w obecnych czasach dzięki SEO każda firma ma szanse znaleźć się
na szczytach Google.


 

PAULINA WIKTORSKA

SEM Manager w agencji kreatywnej - Sointeractive S.A.

Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics, autorka książki „AdWords 360°. Katalog skutecznych kampanii”, pasjonatka neuromarketingu oraz psychologii reklamy. Na swoim koncie ma już ponad 300 przeprowadzonych kampanii oraz 8 lat doświadczenia w branży SEM.
Współpracowała z takimi markami jak Comarch, Super-Pharm, Zortrax, Hub:raum, Jetex Flight Support, itp.
Po godzinach wykładowca (gościnnie) na Wydziale humanistycznym uczelni AGH.


 

PRZEMYSŁAW WŁODKOWSKI

Absolwent WWSI, absolwent ICAN Institiute. Doświadczenie menadżerskie (rekrutacje, budowa zespołów, rozwój osobisty). Trener Scrum, Professional Scrum Master, Coach

Certyfikowany Scrum Master (PSM1), trener Scrum, Agile Coach, Certyfikowany Coach Kryzysowy Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Przygotowuje i prowadzi szkolenia z obszaru metod zarządzania – szkolenia z Scrum, Scrum Master, Scrum Product Owner, Podstawy zarządzania projektami, Zarządzanie przez cele (S.M.A.R.T.). Szkolenia przygotowywane są na miarę, względem potrzeb i oczekiwań.


 

KATARZYNA SITARZ

Trener szkoleniowiec Comarch. 
Charakteryzuje mnie donośny śmiech i naturalność. Kocham swojego syna, tabele przestawne oraz moc myślenia. 

Pasjonuje mnie rozważanie filozoficzne, joga oraz pływanie.
Zapraszam na swój warsztat.


 

DAWID BACHORCZYK

Trener, szkoleniowiec z zakresu IT, doświadczony w pracy z osobami w każdej grupie wiekowej. Pokazuje jak narzędzia biurowe mogą zostać pokochane wraz ze wzrastającą ich znajomością. Wulkan energii, pełen pasji i wiary w ludzi. Pasjonat rozwoju osobistego, marketingu oraz nowości technologicznych. Propagator Dynamiki Bogactwa sam będąc profilem Creatora.


 

DARIUSZ SKÓRNIEWSKI

Ojciec, trener, freelancer, współautor książki „Excel – 20 nowych punktów widzenia”

Od górnika do programisty.
Zgodnie z powyższym hasłem Darek zaczynał swoją karierę zawodową jako górnik. Ponieważ pod ziemią nie znajdował wyzwań dla swojego potencjału, zmuszony był szukać innego miejsca dla siebie. Po latach chęć ciągłej nauki, zdolność przekazywania wiedzy, oraz umiejętność logicznego myślenia spowodowały, że sprawdził się w roli trenera Excel i VBA. Darek jest gorącym zwolennikiem samoedukacji i na swoim przykładzie pokazuje, że nie ma rzeczy, których nie można się nauczyć.

PIOTR WALCZAK

Konsultant IT, Manager, Developer, Trener, Coach rozwoju osobistego. Fanatyk dobrych praktyk i optymalizacji działań, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Związany zawodowo z IT od 2007 roku. Na swojej drodze miał okazje pełnić zróżnicowane role: testera, developera, lidera technicznego, kierownika zespołu. Posiada doświadczenie zdobyte w różnorodnych środowiskach projektowych: od projektów prowadzonych w sposób zwinny do typowych projektów prowadzonych wodospadowo.
Od 2014 roku zgłębia i stosuje w życiu osobistym techniki filozofii LEAN, systematyzującej jego dążenia do ciągłego usprawniania swoich działań. Swoimi doświadczeniami z obszarów IT, jak i optymalizacji, dzieli się z uczestnikami licznych szkoleń. W czasie ostatnich 3 lat wprowadził w nowy sposób myślenia kilkaset osób. W swoim otoczeniu zawodowym i prywatnym promuje filozofie ciągłego doskonalenia procesów i działań, dając tym samym upust swojemu przekonaniu, że jest to jedyny sposób tworzenia wydajnych i przyjaznych organizacji.

 

 

THOMAS OMEDI

Konsultant i wykładowca firmy Hewlett Packard Enterprise (HPE) z dużym doświadczeniem w zakresie wsparcia, dostarczania usług IT oraz edukacji. Obszary jego specjalizacji obejmują między innymi ITIL / ITSM, Cobit, DevOps, Data Center, ISO / IEC20000 i analizę biznesową. Thomas jest zaangażowany w wiele projektów związanych z zarządzaniem usługami oraz nadzorem IT (IT Governance), zarówno zagranicą, jak i w kraju. Uczestniczy również w inicjatywach dotyczących Data-Quality, Audit & Compliance, jak również Business Intelligence Analysis.

Prywatnie fan szeroko pojętego sportu i piekielnie ostrych potraw.

Obszary tematyczne (do 45 min)

MS Office

Power BI - analiza scenariuszowa.

Dawid Bachorczyk 

 

Mistrzowska prezentacja – komunikacja wizualna i projektowanie graficzne.

Łukasz Ciesielski

Analityka

Uczenie maszynowe (machine learning) w MS Excel.

Grzegorz Stolecki

 

Formularze użytkownika w Excelu - czyli jak za pomocą VBA sprawić, aby wszyscy byli zgodni.

Dariusz Skórniewski

Szkolenia HP

ITIL – Jak zarządzać usługami IT

DevOps – Współpraca pomiędzy działami ‘Development’ i ‘Operations’

PRINCE2 – Jak zarządzać projektami (wersja 2017)

 Thomas Omedi
Marketing internetowy

Specjalista kontra Specjalista - SEO, SEM czy PPC? Jaką strategię wybrać dla firmy oraz czym kierować się przy jej wyborze ?

Wojciech  Kowal vs Paulina Wiktorska

Trening menadżerski

Sukces komunikacji w MS Office.

 

Katarzyna Sitarz

Zarządzanie projektami

Business Model Canvas: stwórz ”proof of concept” rozwiązania. Przekonaj innych do swojego pomysłu. 

Przemysław Włodkowski

 

Design Thinking Challenge < podcast >

Anna Radwan

 

Clean code - bądz lepszym i wydajniejszym programistą

LEAN - efektywność w codziennych działaniach

Piotr Walczak

 

 

ZOSTAŃ PRELEGENTEM

Jeśli masz jakiś projekt, informację, pomysł, problem do rozwiązania lub doświadczenie, którym chcesz się podzielić, to masz okazję zaprezentować temat i zebrać grupę osób spośród uczestników konferencji, a podczas jej trwania poddać go dyskusji w zaangażowanym gronie.

Zaproponuj swój temat za pomocą formularza poniżej

Masz pomysł na temat sesji konferencyjnej?