O konferencji

Zasady open space

Comarch Competence Day kierujemy do osób pracujących w środowisku średnich i dużych firm oraz korporacji, które poprzez rozwój własny chcą przyspieszyć procesy, ulepszyć organizację swojej pracy, poznać narzędzia pozwalające automatyzować codzienne czynności biurowe i nie tylko. 

oraz NOWOŚĆ

Lunch ITCamp Comarch - dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu kariery programisty czy analityka.   

Zapraszamy także osoby, które myślą o zmianie profilu zawodowego. Nasi mentorzy czekać będą na Ciebie, by odpowiedzieć na Twoje pytania i pokazać Ci, w jaki sposób i na jakich warunkach wziąć udział w edukacji w naszym Boot Campie. 

SPRAWDŹ STRONĘ ITCAMP COMARCH (już wkrótce) 

 

 

Comarch Boot Camp - demo day

STARTUJEMY Z PROJEKTEM COMARCH ITCAMP!

Comarch ITCamp to akcelerator kariery programistycznej i analitycznej, zlokalizowany w Krakowie, w samym sercu zagłębia IT. 

Pomyśl o nas jako o miejscu, w którym możesz nauczyć się kodować, analizować, budować relacje i zdobywać miękkie umiejętności, które pozwolą Ci znaleźć wymarzoną pracę w niedługim czasie.


Dbamy o jakość i Twoje wyniki. Znajdź pracę w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkoleń i zmień swoje życie.

Dołącz do nas, aby zapoznać się z naszym projektem ITCamp - mentorzy zaprezentują Ci zasady uczęszczania, odpowiedzą na Twoje pytania i pokażą, w jaki sposób możesz przyspierzyć tempo swojej kariery.

Zbudujmy razem coś wspaniałego! Zapraszamy na stoiska informacyjne ITCamp!

Masz pomysł na temat sesji konferencyjnej?