Akademia Kompetencji Comarch

Akademia Kompetencji COMARCH to projekt realizowany przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie, którego celem jest przybliżenie studentom wiedzy i praktycznych umiejętności biznesowych w takich obszarach, ja np. zarządzanie projektem IT, zarządzanie portfelami inwestycyjnymi, innowacyjne systemy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Uczestnicy Akademii biorą udział w kilku cyklicznych warsztatach prowadzonych przez specjalistów Comarch. Warsztaty odbywają się w siedzibie firmy Comarch, mieszczącej się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie. Akademia Kompetencji Comarch po raz pierwszy ruszyła w 2012 roku. Jej program został ułożony w taki sposób, by wśród różnych ofert rozwoju zawodowego jakie otrzymują obecnie studenci uczelni wyższych, Akademia stała się skuteczną drogą do zdobycia wiedzy jak i umiejętności z zakresu najszybciej rozwijajacych się zagadnień ekonomicznych.

Dla kogo?

Program przeznaczony jest głównie dla studentów kierunków ekonomicznych chcących zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu innowacyjnych systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzania projektem IT, zarządzania portfelami inwestycyjnymi. Wierzymy, że połączenie wiedzy z praktyką jest najlepszym sposobem na zdobycie nowych kompetencji i wzmocnienia swojej pozycji na rynku pracy. Akademia Kompetencji została stworzona w taki sposób, by każdy jej uczestnik mógł wynieść z niej jak najwięcej. Płatny staż, który jest finalnym etapem Akademii stanowi nie tylko szansę na początek kariery zawodowej, ale również pozwala zdobyć doświadczenie w pracy w sektorach, które nieustannie się rozwijają.

VI edycja Akademii Kompetencji Comarch !

Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji z inauguracji VI edycji Akademii Kompetencji Comarch!   

Więcej informacji

Poprzednie Edycje Akademii Kompetencji Comarch

V Edycja Akademii Kompetencji

Uroczysta jubileuszowa Akademia Kompetencji Comarch, rozpoczęła się wykładem inauguracyjnym w dniu 5 kwietnia 2016 r. Wykład zgromadził blisko 180 - ciu zainteresowanych programem studenckim organizowanym przez firmę Comarch.

"Działalność R&D Comarch w obszarze rozwiązań dla przedsiębiorstw"

IV Edycja Akademii Kompetencji

Podobnie jak poprzednie, również i ta Akademia rozpoczęła się tradycyjnie wykładem inauguracyjnym, w dniu 18.03.2015. Wykład rozpoczął Prof. Andrzej Chochół - Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - który w czasie swojego wystąpienia podkreślił jak wielkie znaczenia ma współpraca uczelni z przedsiębiorstwami, z punktu widzenia samej uczelni jak i jej studentów.

III Edycja Akademii Kompetencji

III Edycja Akademii Kompetencji odbyła się w 2014 . Tradycyjnie już 20 marca 2014 wykładem inauguracyjnym Zbigniewa Rymarczyka, Vice Prezesa Comarch S.A. nt. " Intelligence in Business. Kluczowy czynnik przewagi konkurencyjnej" rozpoczęliśmy kolejny cykl warsztatów naszej Akademii.

II Edycja Akademii Kompetencji

II Edycja Akademii odbyła się w 2013 roku. Wykład Inauguracyjny „Przedsiębiorstwo 2.0 ” miał miejsce 12.03.2013 . W ramach drugiej edycji zorganizowanych zostało 7 grup warsztatowych, które odbywały wykłady w określonych grupach tematycznych z zakresu LOGISTYKI, RACHUNKOWOŚCI I ANALIZY FINANSOWEJ.

I Edycja Akademii Kompetencji

I edycja Akademii odbyła się w 2012 roku. Wykładem inauguracyjnym, v-ce prezesa Comarch S.A Zbigniewa Rymarczyka „Innowacyjne systemy ERP – praktyczne zastosowanie w biznesie” 15.03.2012 rozpoczęliśmy cykl spotkań w ramach naszej pierwszej akademii biznesowej.

Program wspierają

Uniwersytet Ekonomiczny

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Koło Naukowe Controllingu i Finansów

Koło Naukowe Controllingu i Finansów

Koło Naukowe Procesu Zarządzania

Koło Naukowe Procesu Zarządzania

Festiwal Controllingu i Finansów

Festiwal Controlingu i Finansów