I Edycja Akademii Kompetencji Comarch

I edycja Akademii Kompetencji Comarch została zainugurowana  w dniu 15 marca 2012 roku, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Podczas inauguracji Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch, dyrektor Sektora ERP wygłosił wykład „Innowacyjne systemy ERP – praktyczne zastosowanie w biznesie". Kolejnym etapem była rekrutacja, na którą składały się testy z trzech obszarów tematycznych, takich jak: e-commerce, logistyka i księgowość. W zależności od zainteresowań i posiadanych kompetencji, studenci IV. lub V. roku studiów mogli podejść do wybranego przez siebie testu. W procesie rekrutacji wzięło udział kilkuset studentów, jednak do projektu mogło zostać przyjętych tylko 28 osób. Tym sposobem, wytypowana została elitarna grupa uczestników Akademii Comarch.

Przez kilka kolejnych tygodni, uczestnicy Akademii, podzieleni na dwie grupy warsztatowe, brali udział w cyklicznych warsztatach prowadzonych przez specjalistów Comarch, zgodnie z określonym wcześniej harmonogramem. Łącznie zorganizowanych zostało 12 spotkań prowadzonych w oparciu o nowoczesne systemy informatyczne klasy ERP Comarch. Wszystkie warsztaty odbywały się w Centrum Szkoleniowym Comarch, usytuowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Krakowie. – Zwieńczeniem Akademii jest 3-miesięczny płatny staż w Comarch, na który zostaną przyjęci uczestnicy Projektu. Celem Akademii Comarch było przybliżenie studentom UEK wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu innowacyjnych systemów informatycznych Comarch, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwami w Polsce oraz za granicą.

 

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.