III Edycja Akademii Kompetencji

III Edycja Akademii Kompetencji odbyła się w 2014 . Tradycyjnie już  20 marca 2014 wykładem inauguracyjnym Zbigniewa Rymarczyka, V-ce Prezesa Comarch S.A.: " Intelligence in Business. Kluczowy czynnik przewagi konkurencyjnej " rozpoczęliśmy kolejny cykl warsztatów naszej akademii biznesowej.

W ramach 3 edycji zostały stworzone 4 grupy wykładowe, które w trakcie zajęć zapoznawały się z tematyką procesów logistycznych w systemie Comarch ERP Altum, a także zamówień publicznych, architektury projektów IT, oraz mieli okazje do zapoznania się z systemem Comarch Asset Management .

 

 

 

Zakres programu III edycji

 

  • Księgowość i Finanse
  • Tematyka związana z procesami handlowo-magazynowymi oraz finansowo-księgowymi realizowanymi na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, iFaktury24
  • Bogaty cykl warsztatów, które pozwoliły poznać od kuchni podstawowe zagadnienia związane z realizacją złożonych projektów IT. Uczestnicy nabyli unikalną wiedzę od ekspertów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem projektowym. 
  • Tematyka związana z systemami informatycznymi wykorzystywanymi w procesach doradczych oraz w zarządzaniu i wycenie aktywów portfeli inwestycyjnych

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.