V Edycja Akademii Kompetencji Comarch

V Jubileuszowa Edycja Akademii Kompetencji Comarch rozpoczęła się w dniu 5 kwietnia, uroczystym wykładem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W tym wyjątkowym spotkaniu udział wzięło blisko 180 studentów chcących wziąć udział w organizowanym przez firmę programie stażowym. Uroczystej inauguracji dokonał prorektor ds. Organizacji i Rozwoju dr hab. Andrzej Sokołowski. Wykład inauguracyjny na temat działalności i kierunków rozwoju firmy Comarch poprowadził Wojciech Czerepak - Dyrektor Centrum Szkoleniowego Comarch.

 

 

Do etapu warsztatowego zakwalifikowało się 52 studentów, którzy podzieleni na 4 grupy rywalizowali o miejsce  na udział w wakacyjnym stażu w siedziebie firmy. Dzięki warsztatom, ich uczestnicy mogli zapoznać sięz zakresem  pracy w firmie informatycznej oraz tematyką zadań z jakimi  będa zmagać się również podczas swojego stażu.

 

Zakres programu:

  • Zarządzanie projektami IT w praktyce
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym prowadzącym sprzedaż multikanałową
  • Mobilne rozwiązania w procesie sprzedaży oraz zarządzania gospodarką magazynową (Mobile Sales Force Apps, SFA Online Distribution, Trade Promotion Management)
  • Portfele inwestycyjne (Zarządzanie portfelami inwestycyjnymi w systemie Comarch Asset Management, analiza efektywności i ryzyka portfeli inwestycyjnych w CAM Performance. Narzędzie informatyczne do raportowania dla klientów funduszy )

 

 

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Relacja z V Edycji Akademii Kompetencji Comarch

V edycja Akademii Kompetencji Comarch już za nami! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z jej inauguracji, która odbyła się 5 kwietnia 2016 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.