Aktualności

Seminarium - Rozwiązania Comarch ERP wspierające Handel

Podręczniki Comarch ERP Optima

Wiosenne pakiety dla studentów

W maju zapraszamy zainteresowanych studentów do udziału w bezpłatnych szkoleniach modułowych z pakietu MS EXCEL.Jeżeli czujesz, że potrzebna Ci solidna a jednocześnie expresowa, przedegzaminowa powtórka z wybranych zagadnień MS Excel zachęcamy do rejestracji na nasze popołudniowe szkolenia:)

Spotkania z systemami Comarch ERP

Rusza Comarch Trainer Academy

Centrum Szkoleniowe Comarch zaprasza wszystkich chętnych studentów z dobrą znajomością programu MS Excel do udziału w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowym. Jeśli czujesz, że Excel nie jest Ci obcy, chciałbyś opanować go w stopniu doskonałym, a przy tym zdobyć interesującą i ambitną pracę - zapraszamy Cię do udziału w Comarch Trainer Academy.

Jesienne spotkanie z systemami Comarch ERP

Szkolenia dla nauczycieli

Już 19.02.2018 zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu Programu Comarch ERP Optima, przygotowującego do pracy z systemem pod egzaminy zawodowe dla kwalifikacji A.35.

Rekomendacja CKE dla Comarch ERP Optima

Program Comarch ERP Optima został uznany i wprowadzony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną na listę rekomendowanych programów pod egzaminy zawodowe dla kwalifikacji: technik rachunkowości, technik ekonomista oraz technik handlowiec, dla wszystkich 8-miu Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Egzaminy zawodowe na Comarch ERP Optima

Szkoły zawodowe kształcące na profilach: technik rachunkowości, technik ekonomista, technik handlowiec zachęcamy do współpracy w ramach przygotowania uczniów do egzaminów zawodowych.

Kolejne spotkanie edukacyjne za nami

19 kwietnia 2018, w siedzibie głównej Comarch po raz kolejny już gościliśmy przedstawicieli uczelni wyższych wykorzystujących nasze programy w nauczaniu.

Seminarium Comarch ERP Optima

Już po raz III zapraszamy na bezpłatne spotkania z systemami Comarch ERP . Zapraszamy do rejestracji.

Rozszerzamy ofertę edukacyjną na UEK

Od nowego roku akademickiego, studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zyskają możliwość bezpłatnego, półrocznego dostępu do programu Comarch ERP Optima w chmurze.

Seminarium Comarch ERP XL dla uczelni wyższych

W dniu 25.05.2017 w Centrum Szkoleniowym Comarch odbyło się seminarium poświęcone w całości systemowi Comarch ERP XL. Seminarium skierowane było do wykładowców szkół wyższych.

Zakończenie VI edycji Akademii Kompetencji

22 maja zakończyliśmy VI edycję Akademii Kompetencji Comarch. Zapraszamy do krótkiego podsumowania tegorocznej edycji.

Inauguracja Akademii Kompetencji Comarch 2017

Inauguracja Akademii już za nami! Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z uroczystego otwarcia VI edycji naszego programu stażowego dla ekonomistów.

Rusza VI edycja Akademii Kompetencji

Już za kilka dni rozpocznie się VI edycja Akademii Kompetencji Comarch. Trwają ostatnie przygotowania do uroczystego wykładu inauguracyjnego!

Warsztaty dla studentów UEK

Zainteresowanych studentów zapraszamy do naszej siedziby na warsztaty z umiejętności miękkich.

Współpraca z Zespołem Szkół Ekonomicznych nr 2

Nawiązaliśmy współpracę z Zespołem Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie, w ramach której podejmowane będą działania na rzecz rozwoju edukacji ERP w szkołach zawodowych.

Comarch "Pracodawcą jutra 2016"

6 grudnia na uroczystej Gali Finałowej konkursu Pracodawca Jutra 2016 organizowanego przez PARP zostały wręczone statuetki, najbardziej angażującym się we współpracę z edukacją przedsiębiorstwom. Spośród 5 tegorocznych laureatów, jedna ze statuetek powędrowała do firmy Comarch SA

Nowy rok szkolny w edukacji zawodowej

Wraz z nastaniem nowego roku szkolnego przedstawimy Państwu informację związaną z nowościami w naszej ofercie edukacyjnej.

Spotkanie z nauczycielami kształcenia zawodowego

Czerwiec rozpoczęliśmy od spotkania z nauczycielami kształcenia zawodowego. Zapraszamy na krótkie podsumowanie konferencji "Rachunkowość komputerowa w edukacji zawodowej".

Szkolenie Comarch ERP Optima dla nauczycieli

Już 14 lipca nauczyciele, którzy brali udział w organizowanej przez Comarch Konferencji przystąpią do szkolenia z modułu Comarch ERP Optima, który został przez nich wybrany.

Zakończenie V edycji Akademii Kompetencji Comarch

Tegoroczna edycja Akademii Kompetencji Comarch dobiegła Końca!

Podsumowanie szkoleń dla studentów UEK

Prezentujemy krótkie podsumowanie szkoleń, które Centrum Szkoleniowe Comarch zorganizowało dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Inauguracja Akademii Kompetencji Comarch 2016

5 kwietnia ruszyła V, jubileuszowa edycja Akademii Kompetencji Comarch!

Ciąg dalszy szkoleń dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W Centrum Szkoleniowym Comarch trwają kolejne szkolenia dla studentów - tym razem uczestnicy naszych szkoleń pogłębiają swoją wiedzę z zakresu umiejętności obsługi systemu Comarch ERP Optima

Outsourcing controllingowy: Czy warto powierzyć realizację controllingu firmie zewnętrznej ?

W ramach naszej współpracy z organizacjami studenckimi , Firma Comarch wzięła udział w Debacie oksfordzkiej organizowanej z okazji X lecia Koła Controllingu i Finansów.

Przygotowania do inauguracji Akademii Kompetencji Comarch 2016

Do Akademii został już tylko miesiąc. Zobacz jak wyglądają przygotowania do tegorocznej edycji!

Szkolenia dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

W ramach przygotowań do inauguracji V edycji Akademii Kompetencji Comarch uruchomiliśmy cykl szkoleń dla studentów tejże uczelni. Na początek zapraszamy wszystkich do udziału w kursach z pakietu MS EXCEL 2013- poziom zaawansowany

Współpraca z Kołem Naukowym Procesu Zarządzania UEK

Kolejne Koło dołączyło do grona organizacji studenckich współpracujących z nasza firmą

Współpraca z Kołem Naukowym Controllingu i Finansów UEK

Mamy przyjemność poinformować, że w minionym czasie firma Comarch S.A podjęła współpracę z Kołem Naukowym Controllingu i Finansów działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Nowe logo Akademii Kompetencji Comarch

Miło nam poinformować, że Akademia Kompetencji Comarch zyskała swoje logo ! Nowy logotyp ma wyróżniać i promować naszą Akademię, zwłaszcza w środowisku naszych przyszłych kandydatów.

Początek nowego roku akademickiego - zaproszenie do współpracy

Wraz ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2015/2016, zapraszamy wszystkie zainteresowane placówki do współpracy w ramach nabycia licencji dla edukacyjnych wersji naszych produktów.

Konferencja Partnerstwo 2015

W dniach 1-2 października, miało miejsce kolejne, coroczne spotkanie Comarch z Partnerami. Konferencja pod hasłem "Włącz relacje" skupiła w sobie szereg prezentacji oraz sesji plenarnych, dzięki którym możliwe było zapoznanie się z najnowszymi trendami panującymi w sektorach IT oraz marketingu z nimi związanego.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.