Comarch "Pracodawcą Jutra 2016" !

6 grudnia na uroczystej Gali Finałowej konkursu Pracodawca Jutra 2016 organizowanego przez PARP zostały wręczone stautetki, najbardziej angażującym się we współpracę z edukacją przedsiębiorstwom. Sprośród 5 tegorocznych laureatów, jedna ze statuetek powędrowała do firmy Comarch SA . 

Jak podaje Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości: Celem konkursu jest wyróżnienie tych pracodawców, którzy podejmują wysiłek przygotowania młodych osób – uczniów, studentów i absolwentów - do podjęcia pierwszej pracy. Działania, realizowane przez pracodawców ubiegających się o tytuł Pracodawcy jutra 2016, umożliwiają młodym osobom zdobycie lub rozwój kompetencji, dzięki którym staną się one wartościowymi, poszukiwanymi na rynku pracownikami, świadomie kształtującymi swoją karierę zawodową.

Comarch od kilku już lat aktywnie wspiera edukajcę na różnych polach. Począwszy od wyposażania szkół i placówek edukacyjnych w nowoczesne systemy ERP, po szkolenia organizowane dla studentów oraz nauczycieli, na stażach skończywszy.

Od wielu lat firma aktywnie współpracuje ze szkołami, uczelniami wyższymi oraz innymi placówkami edukacyjnymi, m.in.: Akademią Górniczo-Hutniczą, Politechniką Wrocławską, Politechnika Śląską, Politechniką Krakowską czy Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Pracownicy merytorycznie wspierają różne projekty, konkursy, warsztaty czy konferencje naukowe.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.