Przygotowania do inauguracji Akademii Kompetencji Comarch 2016!

Do inauguracji Akademii Kompetencji Comarch pozostał już tylko miesiąc. Przygotowania do tego wyjątkowego programu stażowego trwają. Dziś chcielibyśmy pokazać naszą Akademię trochę od kuchnii, nie zapominając o tym, że z okazji tej V jubileuszowej edycji - mamy powody do satysfakcji!

 

 

Jak wyglądają przygotowania do tej wyjątkowej, jubileuszowej V edycji? Tegoroczna Akademia stanowi nasz powód do dumy. Nie tylko przez wzgląd na swój mały jubileusz. Akademia Kompetencji Comarch ruszyła po raz pierwszy w 2012 roku. W ciągu tych kilku lat Akademię ukończyło 165 uczestników - 58 z nich odbyło staż w siedziebie naszej firmy. Wielu z nich w dalszym ciągu z nami współpracuje.

Akademię skonstruowaliśmy w taki sposób by każdy znalazł coś dla siebie. W dużej mierze jej głównym trzonem jest cykl wykładów z różnych dziedzin powiązanych z procesami ekonomicznymi, przedstawianych z perspektywy pracowników jednej z największych polskich firm IT. 

Staż stanowi formę dopełnienia wiedzy zdobytej w trakcie warsztatów. To nagroda dla tych najbardziej zaangażowanych. Nagroda, którą warto zdobyć !

Firma Comarch przygotowała dla studentów UEK szereg ciekawych wykładów, o kórych informujemy zainteresowanych na bieżąco na naszych strobach www a także na portalach społecznościowych, a także szkoleń z zakresu pakietów biurowych i systemów ERP do zarządzania przedsiębiorstwami. Akademia Kompetencji Comarch to także pogłębiona forma dotychczasowej współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. To nawiązanie nici partnerskiej z organizacjami studneckimi, Kołami Naukowymi, Akademickim Centrum Kariery, a także pracownikami naukowymi reprezentującymi Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej Akademii zamieściliśmy na stronach specjalnie jej poświęconych: V EDYCJA AKADEMII KOMPETENCJI COMARCH . Zachęcamy do lektury !  

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.