Współpraca z Kołem Naukowym Procesu Zarządzania

 

Po raz kolejny miło nam poinformować, że w minionym czasie firma Comarch nawiązała współpracę z kolejną organizacją studencką  - Kołem Naukowym Procesu Zarządzania,  działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.Koło Naukowe Procesu Zarządzania jest organizacją studencką, która rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2010 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie przy Katedrze Procesu Zarządzania. Działalność Koła jest kontynuacją istniejącego niegdyś jeszcze pod skrzydłami dawnej nazwy uczelni, Akademii Ekonomicznej, Koła Naukowego Zarządzania. Obecnie do Koła należy ponad dwudziestu członków, a jego opiekunami są dr Krzysztof Woźniak i mgr Mariusz Sołtysik. Koło zajmuje się licznymi projektami a do najważniejszych należy zaliczyć magazyn „Sfera Menedżera”, Festiwal Menedżerski, Konferencje Naukową „Współczesne trendy w zarządzaniu" oraz najnowszy projekt "Journal od Modern Business Management" - recenzowane czasopismo naukowe wydawane co pół roku. 

W ramach współpracy z Kołem Naukowym Procesu Zarządzania, dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przeprowadzone zostaną dwa wykłady, będące jednocześnie zapowiedzią tego, z czym można bedzie się zetknąć na tegorocznej V edycji Akademii Kompetencji Comarch.

 

Harmonogram wykładów przedstawia się następująco : 

2016-03-07: Spotkanie z praktykami: „Tajemnice zarządzania projektami”- wykład zamnkięty, ilość miejsc ograniczona; szczegóły u dr Krzysztofa Woźniaka i Sławomira Wawaka

2016-03-08: „Praktyczna realizacja projektów”- wykład otwarty, w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

 

Dokładne informacje dotyczące wykładów dostępne są pod adresem: edukacja.erp@comarch.pl

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.