Informacja organizacyjna

 • SZANOWNI PAŃSTWO!

  Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, a także zalecenia Ministerstwa Zdrowia do podejmowania wszelkich działań mających na celu ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2, jesteśmy zmuszeni przełożyć datę konkursu Comarch ERP Accounting Master na koniec września 2020 roku lub początek października 2020 (o dokładnej dacie będziemy Państwa informować w osobnych mailach)

  Mając na uwadze dobro Państwa oraz Państwa podopiecznych liczymy na zrozumienie naszej decyzji.

  Konkurs nie zostaje odwołany, a jedynie przełożony na późniejszy okres. Osoby zapisane, pozostają na liście uczestników aż do momentu ewentualnej decyzji o rezygnacji z uczestnictwa, zgłoszonej przez nauczycieli.

  Konkurs szyty na miarę

  Firma Comarch oraz Politechnika Częstochowska zapraszają uczniów kształcących się na profilach Technik Ekonomista oraz Technik Rachunkowości do udziału w I-wszej edycji konkursu wiedzy i umiejętności obsługi księgowości komputerowej. 
  Comarch ERP Accounting Master to konkurs stworzony z myślą o użytkownikach edukacyjnych wersji systemów z rodziny Comarch ERP - uczniach szkół pondagimnazjalnych, zawodowych oraz techników, w których odbywa się kształcenie w kierunkach ekonomicznych. Zachęcamy w szczególności uczniów klas o profilach: technik ekonomista oraz technik rachunkowości do udziału w konkursie szytym na ich miarę - na miarę przyszłych ekonomistów! Zapraszamy nauczycieli do wsparcia swoich uczniów w przygotowaniach do kwietniowej rywalizacji! 

  Tematyka konkursu

  Rejestracja działalności gospodarczej

  Formy opodatkowania działalności gospodarczej

  Przychody, koszty, dochód

  Dowody księgowe jako podstawa zapisów księgowych

  Podatkowa księga przychodów i rozchodów

  Znajomość obsługi Systemu Comarch ERP Optima - w zakresie określonym w konkursie

  Co na Ciebie czeka?

  Przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w konkursie, prosimy byś zapoznał się  z poszczególnymi jego etapami.  Konkurs swym zakresem obejmuje niewielki zakres wiedzy księgowej, chcemy jednak byś mógł w nim wykazać się zarówno swoją wiedzą merytoryczną jak i praktyczną. 
   
  Pamiętaj, że na konkurs może zgłosić Cię wyłącznie nauczyciel. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany udziałem, prosimy byś udał się do nauczyciela, który pomoże Ci się do niego przygotować.  Zapoznaj się również z REGULAMINEM niniejszego konkursu
   .

  ZOBACZ Z JAKICH ETAPÓW JEST ZŁOŻONY NASZ KONKURS!

  Dokładny zares materiału, z którego bedziesz egzaminowany podczas konkursu zawiera skrypt, który otrzyma Twój nauczyciel prowadzący. Pamiętaj, że skrypt i materiały dodatkowe, które zawarliśmy dla Ciebie na niniejszej stronie są jedynie pomocą i nie powinny stanowić głównego źródła wiedzy. Tą należy uzupełnić podręcznikami i literaturą tematyczną.

  Skorzystaj z pomocy

  Lokalizacja 

  Konkurs odbędzie się w :

  Comarch, budynek SSE7, ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33, Kraków


  Dojazd liniami:

  Tramwaj: 4, 5, 9, 10, 44, 52, 64 (przystanek AWF)

  Autobus: 129, 142, 178, 478 (przystanek Stella Sawickiego)

  Parking: osoby korzystające z własnego transportu mogą skorzystać z parkingu Comarch. Prosimy by przed wjazdem na teren SSE pobrać bilecik.

  Partnerzy

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.