Zachęcamy do udziału w spotkaniach i seminariach z zakresu wykorzystania systemów ERP w edukacji zawodowej 

  • spotkania mertytoryczne w miłej atmosferze, organizowane w Centrum Szkoleniowym Comarch w Krakowie lub innych związanych z firmą lokalizacjach
  • możliwość wymiany doświadczeń z nauczycielami praktykami 
  • ciekawe wykłady i prezentacje przedstawicieli uczelni wyższych, instytucji oświatowych i współpracujących ze szkolnictwem zawodowym
  • "Skuteczna i innowacyjna edukacja z Comarch ERP"
  • Ocean możliwości pakietów Comarch ERP
  • "Optymalny zestaw dla edukacji"
  • "Kariera w rozmiarze XL"
  • "Rachunkowość komputerowa w szkolnictwie zawodowym"

Wszystkim wykładowcom, nauczycielom akademickim oraz studentom biorącym udział w seminarium w dniu 15 listopada 2018 serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywny udział w spotkaniu. Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne spotkania organizowane przez Centrum Szkoleniowe Comarch.

Więcej

19 kwietnia 2018 w głównej siedzibie Comarch odbyło się kolejne spotkanie poświęcone systemom ERP. Po raz kolejny nauczyciele akademiccy mogli zapoznać się z  możliwościami systemu Comarch ERP XL

Więcej

W dniu 16 października 2017 r. w Centrum Szkoleniowym Comarch odbyło się kolejne spotkanie poświęcone systemom ERP, które z powodzeniem można wykorzystywać w nauczaniu zawodowym oraz na studiach wyższych.

W spotkaniu wzięło udział 35 nauczycieli i wykładowców szkół wyższych, nauczających na systemach Comarch ERP lub chcących takie nauczanie rozpocząć. 

Więcej

25 maja 2017, w naszym Centrum Szkoleniowym Comarch na seminarium poświęconym programowi Comarch ERP XL  gościliśmy przedstawicieli uczelni wyższych. Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami dla edukacji, a także mając na uwadze istotną rolę wykorzystania w nauczaniu tych systemów, z którymi absolwenci uczelni wyższych stykają się po wkroczeniu na rynek pracy, zostało zorganizowane spotkanie podczas którego staraliśmy sią pokazać jak praktyka może (a nawet powinna) uzupełniać się z wiedzą podręcznikową.

Więcej 

W dniu 2 czerwca 2016 roku w krakowskiej sidzibie firmy Comarch odbyło się spotkanie, na którym poruszona została tematyka kształcenia zawodowego, na profilach takich jak: technik rachunkowości, technik ekonomista, a także zbliżonych do nich: technik handlowiec i technik logistyki. Tym samym, z myślą o edukacji zawodowej, pragnąc by praca, którą Państwo wykonujecie była dla Was satysfakcjonująca, rozpoczęliśmy działania zmierzające ku rozwojowi naszej dotychczasowej działalności edukacyjnej.

Więcej

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Jeżeli jestes zainteresowany naszą ofertą edukacyjną, lub warunkami współpracy skontaktuj się z naszym konsultantem.