Egzaminy zawodowe z Comarch ERP Optima

Szkolenie dla nauczycieli

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą szkoelniową, Aby wziąć udział w szkoleniu " Comarch ERP Optima - elementy pracy z programem w przygotowaniu do egzaminów zawodowych - kwalifikacja AU.36",  prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Formularz jest obowiązkowy. W przypadku wystawienia faktury na szkołę, prosimy o podanie numeru NIP placówki lub organu prowadzącego (jeżeli szkoła taki organ posiada).

Uwaga: Prosimy o przemyślane rejestracje. Ewentualna rezygnacja ze szkolenia powinna nastąpić co najmniej na 3 dni przed jego terminem. Rejestrując się na szkolenie akceptują Państwo REGULAMIN świadczenia usług szkoleniowych przez firmę Comarch.

* Informacje wymagane

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.