Wrześniowe szkolenia dla studentów

INFORMUJEMY, ŻE PULA BEZPŁATNYCH MIEJSC ZOSTAŁA JUŻ WYCZERPANA

Wszystkich studentów krakowskich uczelni wyższych zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleniowej Comarch. We wrześniu przygotowaliśmy dla Was pulę bezpłatnych szkoleń, w których możecie wziąć udział.   

Każdy student  może wziąć udział tylko w 1 szkoleniu. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku odwołania Szkolenia, Organizator zaproponuje Uczestnikom inny termin Szkolenia.

Oferowane przez Comarch Szkolenia odbywają się jedynie w terminach wyszczególnionych na rozwijanej liście. Są one w 100% bezpłatne. Uczestnikiem szkoleń może być tylko i wyłącznie osoba posiadająca status studenta.

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wypełnić poniższy formularz. Prosimy jednocześnie o przemyślane rezerwacje.

Po rejestracji otrzymasz mail potwierdzający. W przypadku braku maila prosimy o kontakt: edukacja.erp@comarch.pl

* Informacje wymagane

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości.