Ramowy program konferencji

09:30 - 10:15              

Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej  

Wybrane elementy współczesnej dydaktyki zawodowej

dr Władysława Maria Francuz, 

10:20 - 10:50Stowarzyszenie Księgowych w Polsce  o/o KrakówRachunkowośc BudżetowaKazimierz Jarosz
10:55 - 11:40

Comarch SA 

Comarch ERP OptimaTomasz Homel 
11:40 - 12:30przerwa kawowa  

12:30 - 13:10

Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu 

OPTIMAlnie dla szkoły - Systemy ERP okiem Nauczyciela 

Marcin Panczakiewicz

13:15 - 13:45

Comarch SA 

Biznes dla Edukacji 

Katarzyna Szewczyk

Wybrane elementy współczesnej dydaktyki zawodowej

Zbiór najważniejszych apsektów, które składają się  na współczesną edukacją zawodową. W jakim kierunku podąża szkolnictwo ponadgimnazjalne? Jak zmieniła sie jego pozycja w stosunku do ubiegłych lat? Czy nowatorskie podejście do przekazywania wiedzy sprawdza się na profilach zawodowych ? Czy dzisiejsza szkoła zawodowa potrafi wyjść na przeciw nowym wyzwaniom cywilizacyjnym oraz potrzebom rynku pracy ? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć przedstawiciele Centrum Pedagogigiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej. 

 

Rachunkowość budżetowa

Przedstawimy Państwu wybrane zagadnienia z teorii finansów publicznych. Opowiemy czy i jak przekazywać młodym ludziom wiedzę o rachunkoowści budżetowej, tak by stała się ona zrozumiała. Poruszona zostanie tematyka rachunkowości budżetowej jednostek organizacyjnych sektora finansów i wykonywanych budżetów. Zbiór najważniejszych informacji oraz praktycznych porad z zakresu księgowości sfery finansów publicznych przestawi Dyrektor Biura Zarządu Oddziału Okręgowego Stowarzyszenia Księgowych  w Krakowie.

OPTIMAlnie dla szkoły - Systemy ERP okiem nauczyciela

Wystąpienie nauczyciela - praktyka. To preznetacja, która pokaże nauczanie rachunkowości przez pryzmat doświadczenia nauczyciela - ekonomisty, który od lat przygotowuje młodzież do egzaminów zawodowych na profilach: technik rachunkowości i technik ekonomista. Poruszona zostanie tematyka systemów ERP w starciu z realiami egzaminów zawodowych. Sprawdzimy, czy warto ograniczać nauczanie księgowości w szkołach do nauki jednego programu? Odpowiemy na pytanie jak skutecznie przygotować młodzież do realiów rynku pracy?  

Comarch ERP Optima bez tajemnic

Prezentacja najpopularniejszego w Polsce programu stworzonego dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Z powodzeniem wykorzystywane jest  również w edukacji zawodowej oraz w przygotowaniach do egzaminów zawodowych. Przedstawimy Państwu możliwości jakie stwarza system Comarch ERP Optima  do nauczania na takich profilach jak technik ekonomista i technik rachunkowości.

 

Przedsiębiorstwa dla Edukacji

Czy istnieje potrzeba współpracy przedsiębiorców z placówkami edukacyjnymi? Jaka jest rola i funkcje przedsiębiorstw w edukacji i kształceniu młodego pokolenia ? Czy Biznes i edukacja mogą iść w parze? Na przykładzie firmy Comarch S.A. pokażemy, że taka współpraca jest możliwia i korzystna dla obydwu stron.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Patronują nam

  • Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

  • Stowarzyszenie Księgowych w Polsce o/o Kraków

  • Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej 

  • Infor.pl  

  • Hejnał Oświatowy