Nasi Klienci

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze!

W gronie Klientów Centrum Szkoleniowego Comarch są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy sektora MSP. Z oferty szkoleniowej centrum korzystają m.in. instytucje państwowe i samorządowe, instytucje finansowe, operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa komercyjne i wyższe uczelnie. Nasi trenerzy, posiadający duże doświadczenie zawodowe, sprawią, że nabędą Państwo praktycznych umiejętności.

Centrum Szkoleniowe posiada referencje z zakresu realizowanych projektów szkoleniowych. Referencje są udostępniane na życzenie każdemu Klientowi zainteresowanemu współpracą szkoleniową z Comarch.

Zaufali nam: 

  • duże przedsiębiorstwa
  • przedsiębiorstwa komercyjne 
  • mikro, małe i średnie firmy
  • instytucje państwowe i samorządowe
  • instytucje finansowe
  • operatorzy telekomunikacyjni
  • wyższe uczelnie
  • szkoły 

 

Klienci o naszych szkoleniach

Stwierdzamy, że usługi szkoleniowe świadczone przez Centrum Szkoleniowe Comarch SA odpowiadają wysokim standardom.

Wyrażamy zdowolenie z odbytych szkoleń oraz wysoko oceniamy ich poziom.

General Logistycs Systems Poland Sp zoo

Usługi szkoleniowe zostały zrealizowane profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe były bardzo przejrzyste i czytelne. Szkolenia prowadzone były w sposób komunikatywny i bardzo interesujący, bazując na konkretnych przykładach i praktycznej wiedzy prowadzących.

PostMaster Sp zoo

Dobra ocena przeprowadzonych szkoleń, na którą składają się wysokie kompetencje trenerów, dobrze opracowane merytoryczne zagadnienia jak i materiały szkoleniowe, niezawodne wyposażenie sal komputerowych, sprawna organizacja, nie tylko szkoleń, ale także zamówień i rozliczeń, zaowocowały kontynuacją współpracy w kolejnym roku. Polecamy współpracę z firmą COMARCH.

WABCO Polska Sp zoo

Zarówno realizację, jak i badanie potrzeb oraz obsługę szkoleń oceniamy bardzo dobrze. Firma wywiązała się ze wszystkich poczynionych ustaleń. Uczestnicy ocenili szkolenia, jako przydatne i wartościowe z punktu widzenia ich bieżących i przyszłych zadań zawodowych. Przy organizacji szkolenia pracownicy wykazali się dużą elastycznością i życzliwością. Wobec powyższego możemy rekomendować Comarch SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie organizacji szkoleń informatycznych.

Orange Polska

 

 

Niewątpliwym atutem szkoleń była duża liczba ćwiczeń, które pracownicy krok po kroku rozwiązywali pod okiem trenera. Trener potrafił świetnie dostosować tempo do pracy uczestników, a uczestnicy chwalili również możliwość zadawania pytań o funkcjonalności, które wykraczały poza obszar kursu.

BRICOMAN POLSKA Sp zoo

Współpraca z Comarch przebiegała bardzo pozytywnie również dzięki wzorowym kontaktom z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za logistykę projektu szkoleniowego. 

TESCO POLSKA

Realizując szkolenia dla naszych pracowników Comarch okazał się solidnym i wiarygodnym Partnerem szkoleniowym. 

Mininsterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi