Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze!

W gronie Klientów Centrum Szkoleniowego Comarch są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy sektora MSP. Z oferty szkoleniowej centrum korzystają m.in. instytucje państwowe i samorządowe, instytucje finansowe, operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa komercyjne i wyższe uczelnie. Nasi trenerzy, posiadający duże doświadczenie zawodowe, sprawią, że nabędą Państwo praktycznych umiejętności.

Centrum Szkoleniowe posiada referencje z zakresu realizowanych projektów szkoleniowych. Referencje są udostępniane na życzenie każdemu Klientowi zainteresowanemu współpracą szkoleniową z Comarch.

Klienci o naszych szkoleniach

 • Stwierdzamy, że usługi szkoleniowe świadczone przez Centrum Szkoleniowe Comarch SA odpowiadają wysokim standardom.

  Wyrażamy zdowolenie z odbytych szkoleń oraz wysoko oceniamy ich poziom.

  General Logistycs Systems Poland Sp zoo

 • Usługi szkoleniowe zostały zrealizowane profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie. Przygotowane materiały szkoleniowe były bardzo przejrzyste i czytelne. Szkolenia prowadzone były w sposób komunikatywny i bardzo interesujący, bazując na konkretnych przykładach i praktycznej wiedzy prowadzących.

  PostMaster Sp zoo

 • Dobra ocena przeprowadzonych szkoleń, na którą składają się wysokie kompetencje trenerów, dobrze opracowane merytoryczne zagadnienia jak i materiały szkoleniowe, niezawodne wyposażenie sal komputerowych, sprawna organizacja, nie tylko szkoleń, ale także zamówień i rozliczeń, zaowocowały kontynuacją współpracy w kolejnym roku. Polecamy współpracę z firmą COMARCH.

  WABCO Polska Sp zoo

 • Zarówno realizację, jak i badanie potrzeb oraz obsługę szkoleń oceniamy bardzo dobrze. Firma wywiązała się ze wszystkich poczynionych ustaleń. Uczestnicy ocenili szkolenia, jako przydatne i wartościowe z punktu widzenia ich bieżących i przyszłych zadań zawodowych. Przy organizacji szkolenia pracownicy wykazali się dużą elastycznością i życzliwością. Wobec powyższego możemy rekomendować Comarch SA jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie organizacji szkoleń informatycznych.

  Orange Polska

   

   

 • Niewątpliwym atutem szkoleń była duża liczba ćwiczeń, które pracownicy krok po kroku rozwiązywali pod okiem trenera. Trener potrafił świetnie dostosować tempo do pracy uczestników, a uczestnicy chwalili również możliwość zadawania pytań o funkcjonalności, które wykraczały poza obszar kursu.

  BRICOMAN POLSKA Sp zoo

 • Współpraca z Comarch przebiegała bardzo pozytywnie również dzięki wzorowym kontaktom z przedstawicielami firmy odpowiedzialnymi za logistykę projektu szkoleniowego. 

  TESCO POLSKA

 • Realizując szkolenia dla naszych pracowników Comarch okazał się solidnym i wiarygodnym Partnerem szkoleniowym. 

  Mininsterstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi 

  Nasi Klienci

  Skontaktuj się z naszym konsultantem

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

  Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33