SZKOLENIA ZDALNE

informatyczne i biznesowe szkolenia on-line

Szkolenia Zdalne - Alternatywa dla tradycyjnych form szkoleniowych

Pracujesz w trybie domowym?
Teraz możesz wziąć udział w szkoleniach z naszej oferty realizowanych w trybie distance learning! Aby skorzystać z naszych szkoleń online wystarczy komputer z dostępem do Internetu i wygodne, ciche miejsce. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o pakiet najpopularniejszych  szkoleń, które zrealizują Państwo na dedykowanej platformie w domowym zaciszu lub z dowolnego miejsca, w którym się Państwo znajdują. Znajdź szkolenie idealne dla Ciebie - nasza lista szkoleń zdalnych.
Szkolenia online - dla kogo?
Szkolenia zdalne to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych. To również doskonała alternatywa dla firm, które z powodu znacznej odległości od Centrum Szkoleniowego, mają możliwość realizacji szkoleń grupowych dla całych zespołów lub grup pracowniczych w siedzibie własnej firmy, dostosowując jednocześnie  ich czas trwania do możliwości uczestników.


Czy wiesz, że

 • Szkolenia zdalne określane są często jako doskonała alternatywa dla szkoleń stacjonarnych. Ich metodologia, organizacja i przebieg opiera się na ściśle określonych kryteriach, które definiują je jako nowoczesną i równie skuteczną formę nauki, co szkolenia klasyczne!
   

  To powinieneś wiedzieć

  Umiejętne planowanie czasu pracy

  Czyli to co w szkoleniach zdalnych najważniejsze. Ta forma szkoleń, ze względu na warunki percepcyjne uczestników, skłania do zastosowania krótszego czasu poszczególnych sesji. Na  tej  podstawie powstaje koncepcja szkolenia i scenariusz zachowujący modułowości i porządek tematów. Dla Państwa komfortu oferowane szkolenia zdalne zamknęliśmy w sesjach 4 h, podczas których realizujemy od 2 do 4 modułów tematycznych. 

  Komunikacja na linii trener - uczestnik

  Od niej zależy sukces przekazania wiedzy i jej przyswojenia przez uczestników szkoleń w trybie online. Nawet najlepiej przygotowany materiał szkoleniowy nie zastąpi interakcji pomiędzy trenerem a uczniem. Szkolenia on line – choćby ze względu na wykorzystywane w nich technologie informatyczne mogą wprowadzać obawę przed  brakiem relacji na żywo. Gwarantujemy jednak, że współczesna myśl technologiczna połączona z wiedzą i umiejętnościami trenera oraz wykorzystywane przez nas platformy niwelują te odczucia i pokonują barierę strachu przed nowoczesnym narzędziami pracy.

  Potrzeby edukacyjne uczestników

  Potrzeby szkoleniowe w przypadku szkoleń zdalnych definiujemy na samym początku, dokładnie tak jak w przypadku szkoleń stacjonarnych. Przygotowanie do uczestnictwa w szkoleniach zdalnych nie odbiega w niczym od przygotowania do szkoleń klasycznych. Tak samo ważny będzie tu poziom Twojej aktualnej wiedzy jak i określenie problemów, które za pomocą tego szkolenia chcesz rozwiązać. W przypadku szkoleń zdalnych które wykorzystują rozamite formy edukacyjne, zwracamy szczególną uwagę, by w 100% dostosować je do Twoich oczekiwań. 

  Materiały, zadania  i ćwiczenia  skrojone na miarę potrzeb

  Przygotowane materiały dydaktyczne, ćwiczenia i zadania przesyłamy do uczestników szkolenia, ustalając jednocześnie kwestie terminów, w których zadania powinny zostać przez nich rozwiązane. Materiały dostarczamy Państwu drogą mailową, lub w przypadku poleceń wydawanych w trakcie szkolenia przez trenera, również chat room dostępny z pozycji platformy, na której odbywa się szkolenie zdalne. 

  INSTRUKCJA

  Czego potrzebujesz?

  • komputera ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarki internetowej,
  • mikrofonu i słuchawek,
  • programu, którego dotyczy szkolenie (np. wybierając szkolenie on-line z MS Excel, potrzebujesz komputera z programem MS Excel).

  Pobierz wymagania techniczne


  Sprawdź naszą pełną ofertę szkoleniową

  Najbliższe szkolenia

  Zmień układ

  Wyjaśniamy i pomagamy!