Dla najlepszych praca w Comarch!

Zostań częścią globalnej firmie informatycznej, która obecnie zatrudnia 6 500 specjalistów i prowadzi projekty w ponad stu krajach na całym świecie.

Przed Tobą: międzynarodowe środowisko pracy, inspirujące projekty, rozwój osobisty, elastyczne godziny pracy, home office, atrakcyjne wynagrodzenie.

Spotkajmy się na Bootcamp Java Developer!

Rekrutacja na pierwszą edycję Comarch Bootcamp Junior Java Developer została zamknięta.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kolejnych edycjach, zostaw nam kontakt do siebie, wypełniając poniższy formularz.

Kolejna edycja z rekrutacją do Comarch już 01/10/2022 

Krok 1: Wypełnij formularz

Dołącz do grona uczestników Comarch Bootcamp Junior Java Developer.

 • Aby wziąć udział w rekrutacji zostaw nam swoje dane - imię, nazwiskokontakt do siebie. Na tym etapie prosimy Cię również o pozostawienie swojego CV, tak by zakończeniu kursu móc zaoferować Ci odpowiednie stanowisko.
 • Zapoznaj się także z Regulaminem świadczenia usług szkoleniowych oraz Warunkami uczestnictwa w Comarch Bootcamp Junior Java Developer.

Regulamin Świadczenia Usług

Warunki uczestnictwa w Comarch Bootcamp Junior Java Developer 

  Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
  Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu.
  Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze

  Krok 2 - Test predyspozycji

  Jeśli już...

  •    Wypełniłeś formularz
  •    Przesłałeś nam swoje CV

  ...wypełnij test predyspozycji, który prześlemy do Ciebie na skrzynkę mailową! 

  To musisz wiedzieć:

  Test predyspozycji to test rozumowania diagramowego. Składa się z 24 zadań. Czas realizacji testu to 18 min. Test jest przeprowadzany online. Każdy z Kandydatów otrzymuje spersonalizowany link do testu. Wynik testu jest dostarczany do Organizatora.

  Do kursu Comarch Bootcamp Junior Java Developer zaprosimy kandydatów z najlepszymi wynikami.

  Kandydaci niezakwalifikowani trafiają na listę rezerwową. Mogą zostać zaproszeni na kurs, jeżeli ktoś z zarejestrowanych zrezygnuje przed rozpoczęciem albo zostaną zaproszeni do kolejnej edycji kursu.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  31-864 Kraków

  ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33

  Opiekun Comarch Bootcamp

  Kacper Wiech
  Kacper Wiech

  Kacper.Wiech@comarch.com

  +48 726 460 695

  Sylwester Woźniak
  Sylwester Woźniak

  Sylwester.Wozniak@comarch.pl

  +48 12 687 78 11