Wybierz gotowe pakiety e-szkoleń Comarch ERP Optima !

Pełna oferta szkoleń e - learningowych oraz stacjonarnych

Przedstawiamy pełną ofertą szkoleń e - learningowych oraz stacjonarnych z zakresu programów Comarch ERP. Do Państwa dyspozycji oddajemy gotowe materiały szkoleniowe dostępne z pozycji naszej Platformy e - learningowej E - Profesor oraz możliwość uczestnictwa w profesjonalnie przygotowanych szkoleniach stacjonarnych prowadzonych w Centrum Szkoleniowym Comarch przez kadrę specjalistów - praktyków Comarch ERP.
  • Comarch ERP Optima
  • Comarch ERP XL
  • Comarch ERP Altum
  • Aplikacje mobilne Comarch ERP

E - LEARNINGI

HANDEL

KSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

TECHNICZNE


SZKOLENIA STACJONARNE i ZDALNE

HANDELKSIĘGOWOŚĆ

KADRY I PŁACE

TECHNICZNE

   

SZKOLENIA STACJONARNE


Obecnie nie posiadamy szkoleń z zakresu Comarch ERP Altum dla Klientów. System wymaga wsparcia ze strony Partnera (firm wrażających nasze systemy). Ewentualne uczestnictwo w szkoleniach i e-dostępach Comarch ERP Altum, napisanych z myślą o Partnerach, wymaga uzyskania pozytywnej weryfikacji Organizatora szkoleń Comarch ERP w ścisłym porozumieniu z Zespołem Account Managerów Comarch ERP. 

Oferta specjalna

Już teraz, do dowolnego szkolenia zdalnego możliwość zakupu w 50% zniżce 1 wybranego szkolenia e-learningowego. Zobacz jakie to proste!

  1. Rejestrujesz się na szkolenie zdalne.
  2. Po odbytym szkoleniu wybierasz 1 szkolenie e-learningowe ERP (sugerujemy temat zbieżny z tematem szkolenia zdalnego)
  3. Rejestrujesz się na wybrany e-learning za pomocą rejestratora na stronie lub formularza, dodając w polu "Dodatkowe informacje" adnotację: elearning50% + dodatkowo (warunek konieczny) wysyłasz mail na adres: szkolenia.erp@comarch.pl z tym samym hasłem: elearning50% „elearning50%”

Uwaga: rejestracja na szkolenie w cenie zniżkowej jest dostępna dopiero po zakończonym szkoleniu zdalnym i potwierdzonej obecności na nim. Rabat 50% jest naliczany od kwoty stałej e-learningu, przy rozliczeniu końcowym (faktura). Promocja nie obejmuje pakietów szkoleniowych.

 Zapytaj o szczegóły

Demo szkolenia

W trosce o rozwój naszych klientów, nieustannie dążymy do tego by oferowane przez nas e - learningi były na jak najwyższym poziomie merytorycznym. Nasze szkolenia tworzone są przez zespół praktyków - profesjonalistów, na codzień współpracujących z klientami wykorzytującymi systemy Comarch ERP w swoich przedsiębiorstwach.

Zachęcamy do zapoznania się z wersją DEMO szkolenia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33