Adobe Flash – kurs podstawowy

 • Cele szkolenia

  Program szkolenia oparty jest na ćwiczeniach praktycznych pozwalających bezpośrednio wykorzystać nowo poznany materiał. Główny nacisk jest położony na poznanie zasad niezbędnych w tworzeniu wydajnych, ergonomicznych i jednocześnie zoptymalizowanych pod katem wielkości filmów Flasha.

 • Profil słuchacza

  Szkolenie " Adobe Flash - podstawy " przeznaczone jest dla szerokiego grona użytkowników, pokazuje jak tworzyć animacje, prezentacji oraz aplikacje WWW wykorzystując program Adobe Flash.

 • Wymagania wstępne

  Obsługa systemu operacyjnego MS Windows, oraz znajomość terminologii związanej z WWW.

 • Wiedza teoretyczna i praktyczna

  Środowisko edycyjne programu Adobe Flash

  Grafika i tekst

  Warstwy, klatki i linie czasowe

  Maski

  Symbole, instancje i biblioteki

  Animacje: poklatkowe, przejścia kształtów i przejścia ruchu

  Ścieżki animacji

  Wskaźniki animacji przejścia kształtów

  Akcje i ActionScript

  Przyciski nawigacji

  Dźwięk

  Publikacja

 • Umiejętności

  Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił: tworzyć efektywne i kompaktowe filmy Flasha używając programu Adobe Flash; tworzyć, importować i pracować z grafika; pracować z tekstem używać warstw i klatek; używać masek; tworzyć i używać symboli, bibliotek i instancji; tworzyć animacje poklatkowe; tworzyć animacje przejścia ruchu; tworzyć animacje przejścia kształtów; tworzyć ścieżki animacji tworzyć przyciski nawigacji; wykorzystywać Movie Explorer do organizacji filmów; wykorzystywać proste akcjami ActionScriptu; używać Inteligentnych Klipów dodawać dźwięk do filmów; stworzyć preloader; kontrolować wtyczkę Flasha (plugin Adobe Flash); integrować pliki flasha z HTML'em wykorzystać podstawowe zasady optymalizacji i wydajności.

Poinformuj mnie o innym terminie tego szkolenia

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Najbliższe szkolenia

Szkolenie aktualnie niedostępne

Zapytaj o termin

Podobne szkolenia

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33