Adobe Flash – tworzenie aplikacji w języku skryptowym

 • Cele szkolenia

  Szkolenie "Język skryptowy programu Adobe Flash - tworzenie aplikacji" przeznaczone dla grona użytkowników programu Adobe Flash, chcących poznać język skryptowy ActionScript, oraz zasady tworzenia aplikacji przy pomocy ActionScriptu. Program szkolenia oparty jest na ćwiczeniach praktycznych pozwalających bezpośrednio wykorzystać nowo poznany materiał.

 • Profil słuchacza

  Szkolenie " Język skryptowy programu Adobe Flash - tworzenie aplikacji " przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników chcących poznać zasady tworzenia aplikacji opartych na programie Adobe Flash.

 • Wymagania wstępne

  Ukończenie szkolenia " Adobe Flash - wprowadzenie do programu " i utrwalenie nabytych umiejętności lub kilkumiesięczne doświadczenie w pracy z programem Adobe Flash.

 • Wiedza teoretyczna i praktyczna

  Narzędzia do tworzenie i edycji ActionScriptu w programie Adobe Flash

  Wykorzystanie zmiennych

  Tworzenie formularzy

  Walidacja formularzy przy pomocy wyrażeń warunkowych

  Używanie wbudowanych funkcji

  Modyfikowanie właściwości instancji klipów

  Sterowanie instancjami klipów

  Adresowanie zmiennych pomiędzy filmami

  Łączenie zmiennych

  Wykrywanie błędów

  Ładowanie zmiennych z zewnątrz

  Przekazywanie zmiennych do otoczenia filmu Adobe Flash

  Tworzenie własnych funkcji

  Używanie obiektów

 • Umiejętności

  Podobnie jak w szkoleniu " Adobe Flash - podstawy" główny nacisk jest położony na poznanie zasad niezbędnych w tworzeniu wydajnych, ergonomicznych i jednocześnie zoptymalizowanych pod katem wielkości filmów Flasha.

Poinformuj mnie o innym terminie tego szkolenia

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Najbliższe szkolenia

Szkolenie aktualnie niedostępne

Zapytaj o termin

Podobne szkolenia

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę naszych szkoleń dopasujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli napotkasz problem

31-864 Kraków

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 33