Comarch Technologies

Comarch Technologies zapewnia kompleksowe usługi z zakresu projektowania, prototypowania oraz produkcji sprzętu jak i oprogramowania.

Zespół doświadczonych ekspertów Comarch Technologies dostarcza rozwiązania łączące ze sobą HW & SW, zgodne z najwyższymi standardami branżowymi nie tylko w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych, ale również związanych z łącznością (connectivity) i oprogramowaniem wbudowanym (embedded SW). Realizujemy projekty ze styku informatyki, elektroniki i najnowszych technologii oraz dostarczamy skalowalne moduły HW & SW służące do budowania rozwiązań Internetu Rzeczy (IoT). Wieloletnia współpraca ze światowymi gigantami technologicznymi jak Nokia, Microsoft czy SiliconLabs, którego Comarch Technologies jest oficjalnym partnerem, pozwalają dostarczać naszym klientom technologie, rozwiązania i usługi najwyższej jakości.

W dziedzinie IoT oferujemy usługi projektowe, moduły komunikacyjne, rozwiązania w zakresie oprogramowania, łączności i sprzętu. Wspieramy naszych klientów zaczynając od badań i rozwoju, projektowania, poprzez prototypowanie i produkcję do ostatecznej certyfikacji i badań doświadczeń użytkowników.

Rozwiązania

Zastosowanie biznesowe

IoT Plant – nowoczesna hala laboratoryjno – produkcyjna

Comarch IoT Plant oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu szybkiego prototypowania i montażu urządzeń elektronicznych (EMS). Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od projektu, poprzez prototypowanie mechaniczne, aż do montażu i poprodukcyjnej kontroli jakości.

Dowiedz się więcej

produkcja elektroniki

Comarch kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Hala produkcyjna IoT Plant powstała na potrzeby montażu elektroniki czyli usług EMS, funkcjonuje w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Comarch S.A Poznaj politykę jakości oraz zdobyte przez nas certyfikaty potwierdzające kwalifikacje w zakresie Systemu Zarządzania Jakością.

Dowiedz się więcej 

    Nasi klienci

    Skontaktuj się z ekspertem

    Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia interesujących Państwa produktów i usług z zakresu szybkiego prototypowania i montażu urządzeń elektronicznych.