Customer Management

Czym jest rozwiązanie Customer Management?

Rozwiązanie Comarch Customer Management pomaga operatorom telekomunikacyjnym zwiększać sprzedaż usług, lepiej rozumieć potrzeby i profil klientów oraz ograniczać ich odpływ do konkurencji.

System jest pre-integrowany z innymi produktami BSS/OSS Comarch, współpracuje też bez problemu z zewnętrzną infrastrukturą BSS/OSS.

Comarch Customer Management jest elastycznym rozwiązaniem, które daje operatorom telekomunikacyjnym korzyść w postaci pełnego widoku każdego klienta w ramach jednego interfejsu, co z kolei pozwala zdobyć wiedzę o klientach i lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Dodatkowo, dzięki zwiększeniu wydajności zespołów obsługi klienta przez automatyzację, jak i dzięki konsolidacji wszystkich informacji w jednym narzędziu, rozwiązanie pozwala osiągnąć oszczędności w procesie obsługi klienta.

  Dowiedz się,jak świadomie zarządzać satysfakcją klienta dzięki sterowanym procesom zakupowym (Guided Customer Journey)!

  Oglądaj nasze video!


  Korzyści z rozwiązania Customer Management:

  1. 01 Korzystaj z pełnego widoku klienta, w odpowiednim kontekście
  2. Wykorzystaj 360-stopniowy podgląd klienta, by dostarczać wysokiej jakości obsługę w każdym z dostępnym kanałów kontaktowych, jak centrum telefoniczne, punkty sprzedaży, czy portale samoobsługowe.
  3. 02 Zwiększaj efektywność, jednocześnie obniżając koszty
  4. Odpowiadaj na przychodzące od klientów zapytania w sposób szybki i spersonalizowany, obniżając przy tym koszt obsługi, dzięki przeniesieniu części operacji do wygodnych portali samo-obsługowych dla klientów.
  5. 03 Zwiększaj sprzedaż usług i twórz nowe w oparciu o potrzeby klientów
  6. Używaj wygodnego widoku klienta, by wykorzystać wszystkie możliwości sprzedażowe, docierając do właściwej osoby ze spersonalizowaną ofertą, w odpowiednim czasie.
  7. 04 Zamień swoich klientów w ambasadorów swojej marki
  8. Angażuj swoich klientów w budowę marki dzięki mediom społecznościowym – umożliw im na zbieranie nagród lub polecanie przyjaciół i znajomych. Loterie, specjalnie oferty, kupony i jasne reguły przyznawania nagród utrzymają wysoką satysfakcję klientów oraz zwiększą dochody ze sprzedaży usług.
  9. 05 Zwiększ efekty kampanii marketingowych dzięki uproszczeniu procesów
  10. Ustrukturyzuj swoje kampanie marketingowe i oprzyj współpracę pomiędzy działami pracującymi frontem do klienta a zespołami back office, marketingiem a sprzedażą oraz działami biznesowymi a technicznymi o scentralizowane procesy, by zwiększać wydajność operacyjną i produktywność pracowników.
  11. 06 Wybierz rozwiązanie gotowe na wyzwania przyszłości
  12. Łatwo zarządzaj danymi o klientach, dzięki oparciu architektury systemu o standardy TM Forum SID i korzystaj ze wstępnie zdefiniowanych procesów Comarch, by szybciej dostosowywać się do wymagań rynku.

  Korzystaj z pełnego widoku klienta, w odpowiednim kontekście

  Wykorzystaj 360-stopniowy podgląd klienta, by dostarczać wysokiej jakości obsługę w każdym z dostępnym kanałów kontaktowych, jak centrum telefoniczne, punkty sprzedaży, czy portale samoobsługowe.

  Zwiększaj efektywność, jednocześnie obniżając koszty

  Odpowiadaj na przychodzące od klientów zapytania w sposób szybki i spersonalizowany, obniżając przy tym koszt obsługi, dzięki przeniesieniu części operacji do wygodnych portali samo-obsługowych dla klientów.

  Zwiększaj sprzedaż usług i twórz nowe w oparciu o potrzeby klientów

  Używaj wygodnego widoku klienta, by wykorzystać wszystkie możliwości sprzedażowe, docierając do właściwej osoby ze spersonalizowaną ofertą, w odpowiednim czasie.

  Zamień swoich klientów w ambasadorów swojej marki

  Angażuj swoich klientów w budowę marki dzięki mediom społecznościowym – umożliw im na zbieranie nagród lub polecanie przyjaciół i znajomych. Loterie, specjalnie oferty, kupony i jasne reguły przyznawania nagród utrzymają wysoką satysfakcję klientów oraz zwiększą dochody ze sprzedaży usług.

  Zwiększ efekty kampanii marketingowych dzięki uproszczeniu procesów

  Ustrukturyzuj swoje kampanie marketingowe i oprzyj współpracę pomiędzy działami pracującymi frontem do klienta a zespołami back office, marketingiem a sprzedażą oraz działami biznesowymi a technicznymi o scentralizowane procesy, by zwiększać wydajność operacyjną i produktywność pracowników.

  Wybierz rozwiązanie gotowe na wyzwania przyszłości

  Łatwo zarządzaj danymi o klientach, dzięki oparciu architektury systemu o standardy TM Forum SID i korzystaj ze wstępnie zdefiniowanych procesów Comarch, by szybciej dostosowywać się do wymagań rynku.

  Rozwiązanie Comarch Customer Management składa się z:

  Studium przypadku:

  • "Biorąc pod uwagę kompleksowość rozwiązania i jego złożoność, jak i ambitne ramy czasowe projektu, szukaliśmy doświadczonego i godnego zaufania dostawcy BSS/OSS. Comarch współpracował już z różnymi dużymi dostawcami usług telekomunikacyjnych, w tym przez ostatnie 10 lat przy różnych projektach ze spółkami Grupy Deutsche Telekom. Zaufanie to było z pewnością jednym z ważnych czynników przy wyborze ich na partnera w tym strategicznie ważnym projekcie. Comarch zademonstrował wysoki stopień zrozumienia naszych potrzeb i wypracowaliśmy wspólnie optymalne rozwiązanie. Dynamiczne podejście zespołu Comarch i ich umiejętność słuchania naszych potrzeb biznesowych i technicznych, jak również dostosowania wdrożenia tak, by jak najlepiej wspierało realizację naszych celów, jest ostatecznym dowodem, że podjęliśmy właściwą decyzję."
   Dr. Marcus Hacke, Założyciel i Dyrektor Zarządzający, ngena GmbH

   Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały

   • Leaflet

    Leaflet

    Comarch Customer Management
   • White Paper

    White Paper

    OSS and CRM – integration that pays
   • White Paper

    White Paper

    Applying an Omnichannel Strategy in Telecommunications
   • Portfolio Produktowe

    Portfolio Produktowe

    Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
   • Rok 2019 w Telekomunikacji

    Rok 2019 w Telekomunikacji

    Porady ekspertów na najbliższe 12 miesięcy
   • Studia przypadku

    Studia przypadku

    Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
   • Magazyn Telco Review

    Magazyn Telco Review

    Zapoznaj się z najnowszym numerem naszego magazynu Telco Review
    Zobacz wszystkie materiały

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.