Odwiedź Comarch na Mobile World Congress 2018 w Barcelonie!

Barcelona, 26.02.2018 - 01.03.2018

Odbywający się co roku w Barcelonie Mobile World Congress to z całą pewnością najważniejsze wydarzenie całego sektora telekomunikacji! Spotkajmy się tam, aby porozmawiać o przyszłości sektora komunikacyjnego.

Czekamy na Ciebie na stoisku 5J50 w hali 5 kongresu MWC Barcelona. Będziemy dostępni od 26 lutego do 1 marca, czyli przez cały czas trwania wydarzenia.

Mobile World Congress to doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób Comarch odpowiada na obietnice nowych technologii względem rynku telekomunikacyjnego, takie jak 5G, wirtualizacja sieci, systemy cloud, Internet Rzeczy (IoT), analizy Big Data, komunikacja Machine-to-Machine oraz z zakresu e-zdrowia i telemedycyny.

Na stoisku Comarch będzie można spotkać się również z przedstawicielami ngena (Next Generation Enterprise Network Alliance), którzy przedstawią swoją wizję sieci współdzielonej na skalę światową pomiędzy kilku partnerów telekomunikacyjnych. Pozwoli to ngena na dostarczanie hybrydowych usług w ramach sieci VPN na całym świecie. Prezentacje będą odbywać się dwa razy dziennie przez cały czas trwania kongresu, zachęcamy wszystkich operatorów do uczestnictwa.

Nie zapomnij odwiedzić nas w Barcelonie!

Jeśli chcesz już dziś umówić się na spotkanie z nami, napisz na adres agata.wolska@comarch.pl

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.