Network Consolidation for M&A

Czym jest rozwiązanie Network Consolidation for M&A?

Rozwiązanie Comarch Network Consolidation for M&A pozwala firmom telekomunikacyjnym na efektywną organizację i uproszczenie procesów planowania i konsolidacji sieci w projektach przejęcia i łączenia się spółek. Rozwiązanie powstało na bazie kilku elementów portfolio OSS Comarch nowej generacji.

Główne moduły rozwiązania to Resource & Network Inventory, Planning Framework (dedykowane sieciom radiowym, transportowym i kluczowym technologiom), System Informacji Geograficznej (GIS), Mediacja, Raportowanie i  Zarządzanie Procesami Biznesowymi. Comarch Network Consolidation zawiera również specjalny system parowania i klasyfikacji, umożliwiający automatyczny benchmarking i wybór lokalizacji, który powstał na potrzeby tego rozwiązania i zwiększa jego możliwości w zakresie planowania zasobów sieciowych.

  Odkryj jak rozwiązanie Network Consolidation for M&A wspiera procesy łączenia i konsolidacji sieci mobilnych!

  Oglądaj video!
   


  Korzyści z rozwiązania Network Consolidation for M&A:

  1. 01 Stwórz plan sieci docelowej jeszcze przed zatwierdzeniem fuzji lub przejęcia
  2. Dzięki wbudowanej funkcjonalności zarządzania uprawnieniami dostępu do danych, Comarch może migrować dane i pracować na nich już podczas procesu połączenia lub przejęcia, izolując jednocześnie dane wrażliwe do czasu zatwierdzenia projektu przez odpowiednie organy. Umożliwia to przyspieszenie wyboru lokalizacji i procesu planowania skonsolidowanej sieci docelowej, co z kolei pozwoli Ci na uruchomienie działalności operacyjnej bezpośrednio po oficjalnym zatwierdzeniu fuzji lub przejęcia. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie projektu w ujednolicony i kontrolowany sposób w późniejszym terminie.
  3. 02 Personalizuj przepływy pracy związane z planowaniem sieci
  4. Rozwiązanie zawiera łatwo konfigurowalne procesy biznesowe, pozwalające na koordynację prac związanych z planowaniem sieci. Kadra zarządzająca może w prosty sposób śledzić i raportować etapy procesu, dzięki czemu możliwy jest ciągły i przejrzysty podgląd procesu konsolidacji.
  5. 03 Uzyskaj spójny widok procesów planowania sieci
  6. Korzystaj z wygodnego podglądu i dostępu do raportów dotyczących działań podejmowanych przez pracowników planujących sieć radiową i transportową, i oglądaj sieć w widoku geograficznym. Skonfiguruj własne KPI (kluczowe wskaźniki efektywności) i obliczaj postęp i wyniki konsolidacji.
  7. 04 Działaj w synchronizacji z pozostałymi narzędziami OSS
  8. Umożliwia automatyzację zadań związanych z planowaniem i optymalizacją; Synchronizuj wszystkie działania związane z fuzją lub przejęciem, zarządzane za pomocą istniejących narzędzi OSS dzięki wbudowanemu modułowi mediacji.
  9. 05 Zaprojektuj dowolną sieć w dowolnej technologii
  10. Narzędzie obsługuje wszystkie dostępne technologie radiowe (2G/3G/4G), a także stosowane na rynku logiczne i fizyczne warstwy sieci transportowej.
  11. 06 Łatwo dodawaj kolejne moduły Comarch OSS
  12. W miarę, jak rosną Twoje potrzeby, rozszerzaj rozwiązanie o kolejne funkcjonalności z portfolio OSS Comarch (rozwiązanie korzysta z modelu Comarch Next Generation Network Planning). Możesz na przykład rozbudować system o moduł Configuration Management, aby automatycznie integrować wprowadzone zmiany bezpośrednio do zasobów sieciowych.

  Stwórz plan sieci docelowej jeszcze przed zatwierdzeniem fuzji lub przejęcia

  Dzięki wbudowanej funkcjonalności zarządzania uprawnieniami dostępu do danych, Comarch może migrować dane i pracować na nich już podczas procesu połączenia lub przejęcia, izolując jednocześnie dane wrażliwe do czasu zatwierdzenia projektu przez odpowiednie organy. Umożliwia to przyspieszenie wyboru lokalizacji i procesu planowania skonsolidowanej sieci docelowej, co z kolei pozwoli Ci na uruchomienie działalności operacyjnej bezpośrednio po oficjalnym zatwierdzeniu fuzji lub przejęcia. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie projektu w ujednolicony i kontrolowany sposób w późniejszym terminie.

  Personalizuj przepływy pracy związane z planowaniem sieci

  Rozwiązanie zawiera łatwo konfigurowalne procesy biznesowe, pozwalające na koordynację prac związanych z planowaniem sieci. Kadra zarządzająca może w prosty sposób śledzić i raportować etapy procesu, dzięki czemu możliwy jest ciągły i przejrzysty podgląd procesu konsolidacji.

  Uzyskaj spójny widok procesów planowania sieci

  Korzystaj z wygodnego podglądu i dostępu do raportów dotyczących działań podejmowanych przez pracowników planujących sieć radiową i transportową, i oglądaj sieć w widoku geograficznym. Skonfiguruj własne KPI (kluczowe wskaźniki efektywności) i obliczaj postęp i wyniki konsolidacji.

  Działaj w synchronizacji z pozostałymi narzędziami OSS

  Umożliwia automatyzację zadań związanych z planowaniem i optymalizacją; Synchronizuj wszystkie działania związane z fuzją lub przejęciem, zarządzane za pomocą istniejących narzędzi OSS dzięki wbudowanemu modułowi mediacji.

  Zaprojektuj dowolną sieć w dowolnej technologii

  Narzędzie obsługuje wszystkie dostępne technologie radiowe (2G/3G/4G), a także stosowane na rynku logiczne i fizyczne warstwy sieci transportowej.

  Łatwo dodawaj kolejne moduły Comarch OSS

  W miarę, jak rosną Twoje potrzeby, rozszerzaj rozwiązanie o kolejne funkcjonalności z portfolio OSS Comarch (rozwiązanie korzysta z modelu Comarch Next Generation Network Planning). Możesz na przykład rozbudować system o moduł Configuration Management, aby automatycznie integrować wprowadzone zmiany bezpośrednio do zasobów sieciowych.

  Studium przypadku:

  • "Obecnie wdrażane u nas systemy OSS oraz systemy wspierające operacje sieciowe są częścią strategii Telefónica – dzięki nim możemy tworzyć usługi i docierać z nimi do naszych klientów. Wdrożenie Comarch Next Generation Network Planning to milowy krok w stronę poprawy efektywności planowania sieci i optymalizacji procesów w naszych filiach w Ameryce Łacińskiej. Wybraliśmy Comarch, ponieważ firma już wcześniej sprawdziła się jako zaufany partner Grupy Telefónica w Europie i wykazała się ogromną elastycznością oraz otwartością na nasze potrzeby. Realizowane wdrożenie wiąże się również z wprowadzeniem platformy integracyjnej dedykowanej najlepszemu w swojej klasie, zintegrowanemu i wykorzystywanemu w całej grupie rozwiązaniu OSS."
   José González Díaz, Dyrektor ds. Transformacji i OSS, Global CTO w firmie Telefónica S.A.

   Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały

   • Ulotka produktowa

    Ulotka produktowa

    Comarch Network Consolidation for M&A
   • White Paper

    White Paper

    How to Save Time and Money on Telecom Network Merger & Acquisition Processes
   • White Paper

    White Paper

    Customer Experience-centric Network Planning & Optimization
   • White Paper

    White Paper

    How to Foster a DevOps Mindset in OSS Solutions Development
   • Portfolio Produktowe

    Portfolio Produktowe

    Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
   • Magazyn Telco Review

    Magazyn Telco Review

    Zapoznaj się z najnowszym numerem naszego magazynu Telco Review
   • Studia przypadku

    Studia przypadku

    Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
   • Comarch Overview

    Comarch Overview

    Comarch dla Telekomunikacji. Poznaj nas!
    Zobacz wszystkie materiały >>

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.