KPN wybiera Comarch do outsourcingu systemu Fulfillment Automation

Comarch, globalny dostawca produktów i usług IT dla telekomunikacji ogłosił dziś, że KPN, wiodący holenderski operator telefonii komórkowej i stacjonarnej, wybrał Comarch Data Center do hostowania swojego systemu Fulfillment Automation.  

Comarch współpracował z KPN przy migracji systemu Fulfillment Automation do nowej wersji (2010 R2) serwera Microsoft BizTalk oraz transferu tego systemu do Comarch Data Center w Krakowie. Ponadto, w trakcie migracji zidentyfikowano i naprawiono istniejące błędy systemu. W ramach umowy z KPN Comarch jest także odpowiedzialny za bieżące utrzymanie systemu Fulfillment Automation.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że KPN docenił Comarch jako niezawodnego partnera w usługach outsourcingowych. Wierzymy, że  nasze usługi hostingowe pomogą KPN zoptymalizować koszty operacyjne i wesprą operatora w oferowaniu innowacyjnych usług dla klientów – mówi Joanna Słowińska, Dyrektor Sprzedaży na rynki Benelux & Członek Zarządu Comarch AG.

Dowiedz się więcej o kompleksowej ofercie Comarch dla operatorów telekomunikacyjnych na stronie: telekomunikacja.comarch.pl

O KPN
KPN jest wiodącym holenderskim dostawcą usług telekomunikacyjnych oferującym telefonię mobilną i stacjonarną, Internet oraz TV i usługi teleinformatyczne. Getronics, spółka zależna KPN, jest wiodącym dostawcą usług teleinformatycznych w krajach Beneluksu i oferuje kompleksowe rozwiązania w obszarach sieci i  infrastruktury IT.
W Niemczech i Belgi KPN zajmuje trzecią pozycję wśród operatorów mobilnych zarządzając markami E-Plus oraz BASE. KPN oferuje także hurtowe usługi sieciowe oraz zarządza wydajną,  globalną infrastrukturą opartą na protokole IP za pośrednictwem iBasis.

O Comarch
Comarch jest globalnym dostawcą produktów i usług IT dla sektora telekomunikacji. Firma wyróżnia się zorientowaniem na elastyczność i konfigurowalność dostarczanych rozwiązań, które opracowywane są w całości przez Comarch, odpowiednio do indywidualnych potrzeb klienta. Od 1993 roku firma gromadzi doświadczenie i wiedzę w dziedzinie projektowania, wdrażania i integrowania rozwiązań IT. Comarch posiada klientów na czterech kontynentach, w tym m.in. wiodące firmy telekomunikacyjne jak Telekom Deutschland (Niemcy), T-Mobile (Austria), E-Plus (Niemcy), Vodafone (Niemcy), Telefónica O2 (Niemcy), KPN (Holandia), oraz Polkomtel, T-Mobile czy TPSA z Polski. Lojalność klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów Comarch, w obszarach takich jak biling, CRM, rozliczenia międzyoperatorskie czy zarządzanie siecią i usługami.

Kontakt dla prasy
E-mail: pr-telecom@comarch.com

Potrzebujesz porady w doborze produktów?

Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.