OSS Zorientowany na klienta

Czym jest Customer-Centric OSS?

Satysfakcja klienta stała się w ostatnim czasie głównym wyróżnikiem na rynku usług telekomunikacyjnych, ale również głównym wyzwaniem wyznaczającym nowe wymagania dla systemów BSS i OSS.

W kontekście dbania o wysoki poziom satysfakcji klienta, transformacja środowiska OSS oznacza zmianę perspektywy patrzenia na sieć przez pryzmat infrastruktury na koncentrującą się na kliencie końcowym.

  Zobacz, jak zorientowane na klienta systemy zarządzania siecią OSS pomogą Ci wyróżnić się na rynku usług telekomunikacyjnych!

  Oglądaj nasze video!


  Korzyści z rozwiązania Customer-Centric OSS:

  1. 02 Zarządzanie jakością usług/proces zapewnienia jakości
  2. Jakość produktów nie może bazować wyłącznie na parametrach technicznych, ale musi uwzględniać również punkt widzenia klienta. Jest tak ważne, ponieważ operatorzy mogą łatwo łączyć różne parametry techniczne z tym, jaki wpływ mają na poziom zadowolenia abonentów.
  3. 03 Dostarczanie usług
  4. Klienci oczekują usług nowoczesnych, ciekawych i dostarczanych w krótkim czasie. System OSS powinien być platformą wspomagającą innowacyjność usług poprzez procesy dostarczania usług opartych na katalogach produktów i usług.
  5. 01 Zarządzanie ograniczeniami/rozbudowa sieci
  6. Najważniejszym celem kosztownych modernizacji sieci jest poprawienie jakości usług dostarczanych do klientów. Eliminując problemy wynikające z ograniczeń sieci, poza parametrami czysto technicznymi, kluczowym czynnikiem staje się to, w jaki sposób wydajność sieci wpływa na klienta.

  Zarządzanie jakością usług/proces zapewnienia jakości

  Jakość produktów nie może bazować wyłącznie na parametrach technicznych, ale musi uwzględniać również punkt widzenia klienta. Jest tak ważne, ponieważ operatorzy mogą łatwo łączyć różne parametry techniczne z tym, jaki wpływ mają na poziom zadowolenia abonentów.

  Dostarczanie usług

  Klienci oczekują usług nowoczesnych, ciekawych i dostarczanych w krótkim czasie. System OSS powinien być platformą wspomagającą innowacyjność usług poprzez procesy dostarczania usług opartych na katalogach produktów i usług.

  Zarządzanie ograniczeniami/rozbudowa sieci

  Najważniejszym celem kosztownych modernizacji sieci jest poprawienie jakości usług dostarczanych do klientów. Eliminując problemy wynikające z ograniczeń sieci, poza parametrami czysto technicznymi, kluczowym czynnikiem staje się to, w jaki sposób wydajność sieci wpływa na klienta.
  Zapoznaj się z rozwiązaniami OSS:
   

  Comarch rozwiązania OSS

  Wizja jest obecna w:

  Studium przypadku:

  • "Comarch, wraz ze swoim nowoczesnym i innowacyjnym portfolio OSS, już kilkakrotnie okazał się silnym i godnym zaufania partnerem biznesowym Vodafone. Dzięki wysokiej jakości produktom i usługom OSS wdrożyliśmy rozwiązanie na czas i zgodnie z budżetem. Comarch spełnił wszystkie nasze wymagania w zakresie: czasu wprowadzania produktów na rynek, jakości usług, zorientowania na klienta, sprawności działania, dostarczonej wartości i innowacyjności."
    
   Shane Gaffney, Dyrektor sektora OSS na Europę Środkową, Vodafone

   Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały

   • White Paper

    White Paper

    Moving from network assurance to customer service assurance
   • White Paper

    White Paper

    Customer Experience-centric Network Planning & Optimization
   • Raport Comarch

    Raport Comarch

    66% dyrektorów IT preferuje stosowanie modelu SaaS w implementacjach AI i IoT
   • Portfolio Produktowe

    Portfolio Produktowe

    Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
   • Studia przypadku

    Studia przypadku

    Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
    Zobacz wszystkie materiały

    Potrzebujesz porady w doborze produktów?

    Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.