Sales Channel Management

Czym jest rozwiązanie Sales Channel Management?

Jako dostawca usług łączności elektronicznej dużo zainwestowałeś w możliwość dostarczania nowoczesnych i atrakcyjnych usług. Nadszedł czas, żeby je sprzedać. Twoje zespoły sprzedażowe zdobyły już podstawowe umiejętności, ale do sukcesu potrzeba im jeszcze ciągłej motywacji. Twoi sprzedawcy powinni być w stanie rozmawiać z klientem u niego w domu i w dowolnym innym miejscu, tam przedstawiać im atrakcyjność oferty i na miejscu ją sprzedawać.

Comarch Sales Channel Management optymalizuje wysiłki sprzedażowe, pozwalając dostawcom usług łączności na zwiększenie sprzedaży. Efektywny moduł Comarch Commission & Incentive umożliwia wdrażanie innowacyjnych strategii i optymalizację planów premiowych sprzedażowych. Pre-integrowana z Comarch BSS suite aplikacja na tablety Comarch Mobile Sales umożliwia sprawdzenie najbardziej aktualnych danych o klientach z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, sprawdzenie dostępności usług i rejestrację nowych umów.
Comarch Logistics Management pozwala na weryfikację, kontrolę i automatyzację uzupełniania zasobów dostępnych w punktach sprzedaży.

Comarch Logistics Management pozwala na weryfikację, kontrolę i automatyzację uzupełniania zasobów dostępnych w punktach sprzedaży.

  Zobacz, jak zoptymalizować działania sprzedażowe i zwiększać satysfakcję klienta dzięki rozwiązaniu Sales Channel Management! 

  Oglądaj nasze video!


  Korzyści z rozwiązania Sales Channel Management:

  1. 01 Zwiększ skuteczność Twoich sprzedawców
  2. Motywuj swoje zespoły sprzedażowe dzięki indywidualnie opracowanym planom premiowym, w prosty sposób organizuj ich pracę i dostarczaj im najświeższych informacji w każdym miejscu i czasie, tak aby byli zawsze w stanie przygotować najlepszą ofertę.
  3. 02 Zarządzaj relacjami z przedstawicielami
  4. Obliczaj stopień realizacji założonych celów dla każdego przedstawiciela lub dla całego zespołu, centralizuj zarządzanie danymi i pozbądź się błędnych kont.
  5. 03 Poznaj klienta
  6. Pozwól swoim sprzedawcom na dostęp do bazy klientów i odpowiednio planuj ich strategię sprzedażową. Spraw, żeby obietnice przedstawicieli handlowych pokrywały się z Twoimi możliwościami i rzeczywistą ofertą.
  7. 04 Nie pozwól klientom czekać na usługę
  8. Wysyłaj zapytania o dostępność do systemu zarządzania pracą w terenie FSM, tak aby odpowiednio zaplanować instalację lub po prostu aktywować nową ofertę u klienta.

  Zwiększ skuteczność Twoich sprzedawców

  Motywuj swoje zespoły sprzedażowe dzięki indywidualnie opracowanym planom premiowym, w prosty sposób organizuj ich pracę i dostarczaj im najświeższych informacji w każdym miejscu i czasie, tak aby byli zawsze w stanie przygotować najlepszą ofertę.

  Zarządzaj relacjami z przedstawicielami

  Obliczaj stopień realizacji założonych celów dla każdego przedstawiciela lub dla całego zespołu, centralizuj zarządzanie danymi i pozbądź się błędnych kont.

  Poznaj klienta

  Pozwól swoim sprzedawcom na dostęp do bazy klientów i odpowiednio planuj ich strategię sprzedażową. Spraw, żeby obietnice przedstawicieli handlowych pokrywały się z Twoimi możliwościami i rzeczywistą ofertą.

  Nie pozwól klientom czekać na usługę

  Wysyłaj zapytania o dostępność do systemu zarządzania pracą w terenie FSM, tak aby odpowiednio zaplanować instalację lub po prostu aktywować nową ofertę u klienta.

  Rozwiązanie składa się z następujących produktów:

  Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz materiały

  • Ulotka produktowa

   Ulotka produktowa

   Comarch Sales Channel Management
  • Portfolio Produktowe

   Portfolio Produktowe

   Kompleksowe portfolio rozwiązań IT i usług dla telekomunikacji
  • Rok 2019 w Telekomunikacji

   Rok 2019 w Telekomunikacji

   Porady ekspertów na najbliższe 12 miesięcy
  • Studia przypadku

   Studia przypadku

   Jak operatorzy telekomunikacji na całym świecie odnoszą sukces z Comarch BSS/OSS
  • Magazyn Telco Review

   Magazyn Telco Review

   Zapoznaj się z najnowszym numerem naszego magazynu Telco Review
   Zobacz wszystkie materiały

   Potrzebujesz porady w doborze produktów?

   Określ swoje potrzeby biznesowe. My zaoferujemy Ci dedykowane rozwiązanie.