Aplikacja dla inteligentnego miasta 

Witamy w inteligentnym mieście

Smart cities to miasta, które wykorzystują zaawansowane technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) oraz Internet Rzeczy (IoT), aby poprawić jakość życia swoich mieszkańców, zwiększyć efektywność zarządzania zasobami oraz promować zrównoważony rozwój. Takim miastem staje się Opole, które wdrożyło nowoczesną Platformę Mobilnych e-Usług Publicznych Opole+, a Comarch miał w tym swój udział.

Integracja usług miejskich

Opole+ to nowoczesny system zarządzania miastem, zaprojektowany w celu zwiększenia efektywności i komfortu życia mieszkańców Opola i odwiedzających miasto. System Opole+ obejmuje aplikację mobilną, narzędzia administracyjne i analityczne oraz infrastrukturę techniczną. Umożliwia efektywne zarządzanie różnorodnymi usługami, dostosowując je do potrzeb mieszkańców.

Inteligentne miasto w Twoim telefonie

Aplikacja Opole+ to bezpłatna aplikacja mobilna stworzona dla osób w każdym wieku. Łączy w sobie wszystkie usługi i udogodnienia dostępne w mieście. Ułatwia codzienne życie i pozwala w pełni korzystać z oferty Opola.

 

Chcesz wiedzieć więcej o wdrożeniu platformy Opole+? Pobierz nasze case study.

Wypełnij formularz i pobierz Case Study

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.