Finansowanie inwestycji IT

Dotacje unijne 2021-2027, pożyczki, leasing

Najważniejsze informacje o źródłach finansowania cyfryzacji zebrane w jednym e-booku. Ponad 20 stron aktualności i konkretów!

Cyfryzacja, która stała się warunkiem koniecznym funkcjonowania przedsiębiorstw, zajmuje ważne miejsce w funduszach unijnych na lata 2021-2027. W e-booku znajdziesz informacje, dla jakich firm będzie dostępne wsparcie w formie dotacji i środków zwrotnych i na jakich warunkach.

Dowiesz się o alternatywnych źródłach finansowana IT w formie leasingu i pożyczki. Zobaczysz również, jakie są możliwości wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pobierz przewodnik o finansowaniu IT i sprawdź jakie możliwości ma Twoja firma!

   

Pobierz e-book

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.