Udostępniamy Państwu nową publikację dotyczącą pozyskiwania środków na informatyzację przedsiębiorstw. Została ona opracowana z myślą o firmach zainteresowanych podnoszeniem konkurencyjności i innowacyjności poprzez wdrożenie systemów Comarch ERP.

Przewodnik to kompletna informacja o środkach unijnych na lata 2014-2020, które można przeznaczyć na zakup IT. Omówione zostały bezzwrotne dotacje i zwrotne instrumenty finansowe, zróżnicowane w poszczególnych województwach, często dedykowane konkretnej branży.

Comarch, jako producent oprogramowania, umożliwia też swoim Klientom finansowanie zakupu licencji w formie leasingu i pożyczki, o czym również przeczytają Państwo w naszej publikacji.

Zapraszamy do pobrania Przewodnika i życzymy miłej lektury!

Podaj swój adres e-mail na który wyślemy przewodnik:

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.