PROMOCJA, AUTOMATYZACJA
I WSPÓŁPRACA Z KLIENTAMI

Pobierz poradnik przygotowany na bazie doświadczeń ponad 2600 biur rachunkowych.

Pobierz e-booka i dowiedz się:

Jak promować biuro rachunkowe w internecie

Przeczytaj jak dać się znaleźć w sieci i promować w wynikach wyszukiwania Google. Zadbaj o wizerunek biura rachunkowego i skutecznie zaprezentuj wyróżniki oferty.

O narzędziach do automatyzacji współpracy z klientami

Poznaj oprogramowanie dostosowane do najnowszych przepisów, dzięki któremu możesz bezpośrednio połączyć się z systemem ERP klienta. Otrzymuj dokumenty drogą cyfrową i zobacz jak zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich danych klienta.

Jak zautomatyzować pracę wewnątrz biura rachunkowego

Nie musisz ręcznie wprowadzać faktur i dokumentów do programu księgowego, a w sprawnej obsłudze e-Sprawozdań i PPK pomogą dedykowane aplikacje Comarch. Pobierz e-booka.

Aby otrzymać książeczkę
wypełnij formularz

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.