Wykwalifikowana, kompetentna kadra pracownicza to klucz do sukcesu firmy – wie o tym każdy przedsiębiorca. Tymczasem o dobrego pracownika dziś coraz trudniej…

Podobnie jak rynek handlu detalicznego stał się „rynkiem klienta”, a sprzedawcy stanęli w obliczu konieczności zaspokajania jego wymagań, tak rynek pracy stał się rynkiem pracownika – a przedsiębiorcy, zwłaszcza w obliczu kryzysu demograficznego, zmuszeni są walczyć o pozyskanie i zabiegać o utrzymanie kompetentnych ludzi.

Na rynek pracy z impetem wkroczyło nowe pokolenie: millenialsi, nazywani także pokoleniem Y, obecni dwudziesto- i trzydziestolatkowie. Jest to generacja zupełnie inna niż poprzednie – z innymi priorytetami, innymi motywacjami, innymi zawodowymi celami.

Aby skłonić millenialsów do pracy w Twoim przedsiębiorstwie, a następnie ich u siebie zatrzymać, musisz ich zrozumieć i poznać narzędzia, które przekonają ich do związania się z Twoją firmą na stałe.

Dlatego przygotowaliśmy bezpłatny e-book Millenialsi na rynku pracy. Jak dogadać się z nowym pokoleniem pracowników?¸ dzięki któremu dowiesz się, co charakteryzuje nowe pokolenie pracowników i co możesz zrobić, by wspólnie z nim osiągać kolejne biznesowe sukcesy!

Pobierz ebook Millenilasi na rynku pracy

Aby pobrać, podaj swój adres e-mail

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.