WHITE PAPER:

Szanse i wyzwania dla polskich przedsiębiorstw. Perspektywa 2022/2023

Inflacja, ceny energii, ceny materiałow, cyberataki, polityka klimatyczna, dostępność pracowników, zmiany w geopolityce będące następstwem wojny na Ukrainie – to najczęstsze wyzwania, jakie stoją przed przedsiębiorstwami.

Kluczowym elementem, o jaki muszą zadbać firmy, jest bezpieczeństwo ciągłości pracy i elastyczność w dostosowywaniu się do zmian biznesowych, dlatego tak istotne jest, by posiadać szeroki dostęp do bieżącej informacji.

Aby skutecznie działać w zmiennym otoczeniu biznesowym konieczne jest posiadanie właściwych rozwiązań informatycznych, które cechuje otwartość, elastyczność i wykorzystanie zaawansowanych technologii.

Pobierz darmowy white paper, w którym prezentujemy trendy i wyzwania, które stoją przed polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.

white paper, Configurating 5G Networks

Pobierz nasze opracowanie i dowiedz się:

  • jakie czynniki wpływają na bezpieczeństwo przedsiębiorstw w zakresie zachowania ciągłości działania i stabilności na poziomie operacyjnym,
  • jakie wyzwania stoją przed firmami w obliczu zmieniającego się otoczenia,
  • dlaczego warto postawić na cyfryzację procesów biznesowych i jakie narzędzia są niezbędne, by odpowiedzieć na te trendy,
  • czym jest outsourcing informatyki,
  • jakie trendy w handlu tradycyjnym i w e-commerce warto obserwować.

Aby otrzymać książeczkę
wypełnij formularz

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.