Darmowy e-book

Szanse i wyzwania dla polskich przedsiębiorstw. Perspektywa 2023/2024

Obecne czasy niosą ze sobą nieustanne zmiany i wyzwania, które wymagają od przedsiębiorców elastyczności i strategicznego podejścia. Inflacja, nowe realia gospodarcze, rosnąca rola sztucznej inteligencji, migracja pracowników, wzrost płacy minimalnej czy zmiany związane z wejściem na rynek pracy pokolenia "Z" - to tylko niektóre wyzwania, które wpływają na sposób funkcjonowania przedsiębiorstw.

Aby przygotować się na te zmiany, właściciele firm powinni zadbać o sprawne funkcjonowanie biznesu w dobie digitalizacji, oraz opracować i wdrożyć odpowiednie strategie, które wspomogą ich w utrzymaniu ciągłości pracy i stabilności.

Każdy przedsiębiorca chce płynnie działać w tak zmiennym otoczeniu biznesowym, zatem konieczne jest zadbanie o nowoczesne, elastyczne i sprawne rozwiązania informatyczne, które wykorzystują zaawansowane technologie.

Pobierz nasz bezpłatny ebook, w którym przedstawiamy wyzwania i trendy, które stoją przed polskimi i europejskimi przedsiębiorstwami.

Pobierz nasze opracowanie i dowiedz się:

  • jak wdrożyć politykę zrównoważonego rozwoju do firmy i przygotować się na zmiany w przepisach dotyczących raportowania niefinansowego ESG,
  • w jaki sposób sztuczna inteligencja może wspomóc polskie przedsiębiorstwa i jakie narzędzia wykorzystujące AI mogą usprawnić codzienne funkcjonowanie firm,
  • czym jest Krajowy System e-Faktur (KSeF) i jak przygotować firmę do tej zmiany,
  • dlaczego cyfrowe zagrożenie dla bezpieczeństwa danych jest jednym z największych współczesnych ryzyk dla biznesu i jakie metody wdrożyć w celu skutecznego zabezpieczenia firmy przed cyberzagrożeniami,
  • dlaczego warto postawić na rozwiązania chmurowe w przedsiębiorstwie,
  • jakie są najważniejsze trendy w e-commerce i jaki marketplace wybrać dla swojego biznesu.

Aby otrzymać e-book
wypełnij formularz

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach. Informujemy Cię, że Comarch S.A. jest producentem systemów ERP, które sprzedawane i wdrażane są przez Autoryzowaną Sieć Partnerów Comarch. W związku z takim modelem sprzedaży może skontaktować się z Tobą zarówno przedstawiciel Comarch S.A. jak i przedstawiciel firmy Partnerskiej Comarch.