CASE STUDY

Włoski Czerwony Krzyż wybiera Opaski Życia Comarch do teleopieki w Caligari

 

Oddział Włoskiego Czerwonego Krzyża w Cagliari działa na terenie prowincji Cagliari i Sardynia Południowa. Oferuje szeroki zakres usług, które są inspirowane 7 Zasadami Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Od ponad 150 lat Włoski Czerwony Krzyż ma na celu zapobieganie i łagodzenie cierpienia, ochronę życia i zdrowia oraz zapewnienie szacunku dla osoby ludzkiej.

Pobierz darmowe case study i dowiedz się:

  • genezie projektu i potrzebach uczestników
  • jaką rolę w projekcie pełniły Opaski Życia Comarch
  • korzyściach wynikających z projektu 

Comarch Opaska Życia

Comarch Opaska Życia to kompleksowe rozwiązanie telemedyczne przeznaczone dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych, za pomocą którego świadczona jest całodobowa teleopieka. Urządzenie pozwala m.in. na komunikację dwukierunkową, zlokalizowanie pacjenta za pomocą GPS oraz poglądowy pomiar tętna.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.