BEZPŁATNY MATERIAŁ 

Zdalna opieka kardiologiczna z wykorzystaniem Comarch CardioNow

CardioNow to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające zdalną opiekę kardiologiczną, które zostało włączone w pakiet świadczeń medycznych w Centrum Medycznym iMed24. 

Celem wdrożenia było zapewnienie pacjentom opieki na najwyższym poziomie oraz realizacja badań holterowskich w połączeniu ze zdalną opieką kardiologiczną. Od 2014roku pacjenci centrum korzystają z badań Holtera klasycznego oraz Holtera telemedycznego.

 Pobierz bezpłatne Case Study, aby dowiedzieć się: 

  • W jaki sposób CM iMed24 świadczy usługi na rzecz pacjentów i innych podmiotów?
  • Jakie są modele współpracy?
  • Jak pacjenci mogą korzystać z badania teleholterowskiego?


Pobierz bezpłatny materiał

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.