CASE STUDY

CaritaMed

Innowacyjny model opieki nad pacjentem hematoonkologicznym

Wspólnie z naszym wieloletnim partnerem, Fundacją Carita im. Wiesławy Adamiec, stworzyliśmy innowacyjny model opieki nad pacjentami hematoonkologicznymi. Rozwiązanie oparte na telemedycznych produktach Comarch pozwoli poprawić dostępność i jakość profesjonalnej pomocy medycznej dla pacjentów hematoonkologicznych.

Pobierz bezpłatny materiał, by dowiedzieć się:

  • O historii współpracy Comarch z Fundacją Carita,
  • Jaką rolę w zaproponowanym modelu opieki pełnią telemedyczne rozwiązania Comarch,
  • Jakie korzyści z użytkowania Comarch HomeHealth 2.0 zyskują pacjenci oraz personel medyczny.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.