CASE STUDY

Efektywne zarządzanie placówką medyczną w czasach pandemii COVID-19

Wdrożenie systemu Comarch Optimed NXT w Szpitalu Tymczasowym w Gdańsku

W czasie pandemii COVID-19 duże odciążenie dla systemu opieki zdrowia stanowiły szpitale tymczasowe gotowe na doraźne przyjęcie pacjentów covidowych. Jeden z nich został utworzony na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich z ramienia gdańskiej jednostki medycznej Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. 

Sprawne multipoziomowe zarządzanie placówką zapewnił system klasy HIS Comarch Optimed NXT, umożliwiający kompleksowe administrowanie informacją, dokumentacją, procesem leczenia pacjentów oraz kontrolowanie finansów i rozliczeń jednostki.

Sprawdź nasze bezpłatne case study, z którego dowiesz się:

  • Ilu pacjentom udało się pomóc w Szpitalu Tymczasowym,
  • Jakie moduły systemu Optimed NXT zostały wdrożone,
  • Jak wyglądała praca Szpitala w czasie pandemii.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.