Case Study

E-WIZYTA W ZUS 

Wdrożenie systemu do zdalnych konsultacji z klientami w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Pandemia spowodowała potrzebę wykorzystania technologii, zachęcając placówki do świadczenia usług na odległość. Jedną z nich jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), który we współpracy z Comarch wprowadził usługę do zdalnych konsultacji z klientami.

Szybka reakcja ZUSu umożliwiła dostosowanie struktury systemu pod wielostanowiskowy charakter pracy konsultantów we wszystkich oddziałach w Polsce. Dzięki temu klienci mają możliwość „zamówienia” wizyty z 6 obszarów tematycznych.


Korzyści rozwiązania:

  • Rozładowanie kolejek w placówce i szybsze załatwienie sprawy przez klienta
  • Zachowanie ciągłości usług bez narażania klientów oraz pracowników
  • Rozbudowana infrastruktura systemu, dostosowywana do bieżących potrzeb placówki
  • Szyfrowane połączenie, chroniące dane poufne
  • Możliwość dodawania obszarów tematycznych, w których klient może być obsłużony
  • Automatyzacja procesów
  • Zmniejszenie barier użytkowych – brak konieczności rejestracji klienta na stronie
  • Prosty w obsłudze interfejs użytkownika, intuicyjność
  • System powiadamiania o e-Wizycie (wiadomość email oraz sms)

Pobierz pełną informację w case study.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.