Case study

Comarch i Fundacja Carita im. Wiesławy Adamiec

Teleopieka nad pacjentami onkologicznymi z wykorzystaniem Opasek Życia Comarch

Głównym celem Fundacji Carita jest wspieranie osób chorych na szpiczaka mnogiego. Organizacja zajmuje się zwiększaniem dostępności metod leczenia szpiczaka oraz edukacją w zakresie choroby i praw pacjenta.

Podczas pandemii koronawirusa pacjenci onkologiczni znaleźli się w trudnej sytuacji. Ze względu na obniżającą odporność chorobę, która narażała ich na szczególnie ciężki przebieg zakażenia SARS-COV-2, byli zmuszeni do ograniczenia kontaktów z bliskimi do minimum. Samotność połączona ze stresem przed pogarszającym się stanem zdrowia nieustannie negatywnie wpływała na ich samopoczucie.

Właśnie dlatego Fundacja Carita podjęła działania mające na celu zwiększenie jakości życia pacjentów. W marcu 2021 roku rozpoczął się projekt teleopieki z wykorzystaniem Opasek Życia Comarch. 

Z naszego bezpłatnego case study dowiesz się:

  • Jaką rolę w projekcie pełniły Opaski Życia dostarczone przez Comarch,
  • Jakie efekty osiągnął trwający rok projekt.  

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.