Case Study

 

MKS CRACOVIA SSA

Wdrożenie zdalnego monitoringu zawodników

  

Ryzyko zachorowania na COVID-19 wymusiło na klubach sportowych zawieszenie zbiorowych treningów. W celu regularnego i łatwiejszego nadzorowania postępów zawodników, drużyna piłkarska Cracovii postanowiła skorzystać z rozwiązania Comarch Healthcare – usługi Comarch HomeHealth, służącej do monitorowania wybranych parametrów pomiarowych.

Pobierz bezpłatne case study, w którym uzyskasz informacje:
  • Jakie pomiary robili piłkarze i w jakim celu?
  • Czym jest usługa Comarch HomeHealth i jakie ma znaczenie dla piłkarzy?
  • Jakie zalety wyróżniają to rozwiązanie telemedyczne?
  • Jakie znaczenie miała współpraca w obliczu globalnej pandemii?

 

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.