CASE STUDY

System klasy HIS skrojony na miarę indywidualnych potrzeb placówki

Wdrożenie Comarch Optimed NXT Cloud w Europejskim Centrum Medycznym

Każda placówka medyczna ma swoje unikalne potrzeby i wymagania. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które w pełni dostosowuje się do potrzeb naszych klientów. Comarch Optimed NXT Cloud to elastyczny system wykorzystujący technologię chmurową, który sprawia, że zarządzanie placówką staje się o wiele łatwiejsze i efektywne.

Sprawdź, jak wygląda implementacja i użytkowanie systemu w praktyce – zapoznaj się z case study z wdrożenia w Europejskim Centrum Medycznym w Warszawie.

Pobierz nasz bezpłatny materiał i odkryj:

  • W jaki sposób wdrożenie systemu Comarch pomogło w codziennej pracy jednostki,
  • Jak przebiegała współpraca,
  • Na jakie potrzeby placówki udało nam się odpowiedzieć.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.