CASE STUDY

Wdrożenie systemu teleopieki i komponentów IoT - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku

Rozwiązania IoHT (Internet of Healthcare Things) realnie poprawiają jakość życia osób starszych, samotnych oraz niepełnosprawnych. Potwierdza to wdrożenie systemu teleopieki i urządzeń IoT, które tworzą ekosystem „Bezpieczny Dom” zainstalowany w miejscach zamieszkania słupskich seniorów.

Comarch realizował dla tamtejszego Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (MOPR) projekt polegający na dostarczeniu urządzeń: Bransoletki Życia Comarch, czujników (gazów palnych i tlenku węgla) oraz komponentów rozwiązań IoT (Comarch Beacon i Comarch IoT HUB).

Pobierz bezpłatne Case Study i dowiedz się o:

  • założeniach i wnioskach z projektu prowadzonego przez MOPR Słupsk
  • komponentach systemu Teleopieki Comarch
  • praktyce wdrażania rozwiązań IoT i IoHT na rynku polskim

  Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.