CASE STUDY

Wielkopolski System Opieki Seniora


Pilotażowy projekt z usługą teleopieki dedykowany osobom starszym Wielkopolski System Opieki Seniora to program, który uruchomiono z myślą o najstarszych mieszkańcach województwa wielkopolskiego. W ramach projektu seniorzy zostali objęci całodobowym wsparciem Centrum Zdalnej Opieki Medycznej, a także otrzymali Opaski pozwalające na m.in. ich zlokalizowanie, czy wezwanie natychmiastowej pomocy ratownika medycznego.

Pobierz bezpłatne case study i odkryj:

  • Ideę, cel oraz skalę projektu.
  • Funkcje, w które zostały wyposażone Opaski.

Comarch Opaska Życia

Comarch Opaska Życia to mobilny opiekun stworzony z myślą o osobach starszych i przewlekle chorych. Rozwiązanie pomaga zapewnić bezpieczeństwo i komfort życia seniorom, równocześnie nie ograniczając często upragnionej samodzielności.

Kompleksowe rozwiązanie dostarczone w projekcie składa się z certyfikowanej opaski SOS oraz całodobowej usługi teleopieki świadczonej przez Centrum Zdalnej Opieki Medycznej.

Pobierz pełną wersję case study, by dowiedzieć się więcej.

Pobierz darmowe Case Study

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją marketingu bezpośredniego i otrzymywania na wskazany adres e-mail informacji handlowych zawartych w naszym newsletterze. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz, udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.